2737
2739
عنوان

با کی درد دل می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 38 پست
دلم می خواهد بچه دوم داشته باشم شوهرم همکاری نمی کنه  همیشه خسته است و خوابش میاد یا غذا زیاد ...

کاش منم بچه داشتم باهاش سرگرم میشدم فکرم درگیرش بود من همش شوهرم تهدید به جدایی میکنه خداتو شکر کن بچه داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم بچه داشتم باهاش سرگرم میشدم فکرم درگیرش بود من همش شوهرم تهدید به جدایی میکنه خداتو شکر کن ب ...

چرا خب تهديد ميكنه واسه چي اصلا بايد تهديد كنه؟؟

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2728
چرا خب تهديد ميكنه واسه چي اصلا بايد تهديد كنه؟؟

میگه ناراحت شدی از رفتار من نیا نگو سکوت کن منم گاهی نمیتونم عصبی میشم از رفتاراش اونم میگه اخلاق برام خیلی مهمه اگه این وضع ادامه پیدا کنه بهتره ادامه ندیم

میگه ناراحت شدی از رفتار من نیا نگو سکوت کن منم گاهی نمیتونم عصبی میشم از رفتاراش اونم میگه اخلاق بر ...

مردا زياد از اين حرفا ميزنن موقعي كه عصبي باشن تو خيلي جدي نگير شوهر منم موقع عصبانيتش از اين چرتو پرتا زياد ميگه

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2740

خیلی دلم گرفته منم دلم میخواد غر بزنم هرچند میدونم فایده نداره ..با شوهرم نمیتونم حرف بزنم چون خیلی حساس اگر غم ام رو بهش بگم یا عصبانی میشه یا جوری رفتار میکنه ک از قبل بدتر میشم