2733
2734
عنوان

یه اتفاق بد برام افتاده بیاین بگم براتون کمی سبک بشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 62 پست

تو این جامعه ک اینجوری بخوای انقد ترسو باشی نمیتونی زندگی کنی ک باید خودتو حبس کنی تو خونه، اینک چیزی نیست توی ایران اتفاقای بدتر از اینم میوفته برو خداروشکر کن،

عزيزم بچه نيستي كه الان در قبال خودت و همجنس هات مسئولي فردا برو دم آژانس به مديرشون نشونش بده و ب ...

آخه آدرس خونمون بلد شده دیگه....میترسم مشکلی برام بوجود بیاره...آخه من داشجوام تقریبا هرو روز میرم بیرون....ولی تو نظرم زنگ بزنم ب آژانس بگم

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه آدرس خونمون بلد شده دیگه....میترسم مشکلی برام بوجود بیاره...آخه من داشجوام تقریبا هرو روز میرم ب ...

اگه استرس داري خب آره زنگ بزن

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
بابد به اژانس بگی ولی الان ادمای روانی زیادن بهت دست زد؟؟؟

نه ...ولی مطمئنم اگه نگاش میکردم شاید ...خیلی دیوونه بود😢😢😧😧احساس میکنم خیلی بالا بود😱

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

اوه منم ی خاطره اینطوری دارم درکت میکنم خیلی حس بدیه😢😢😢😢

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...

وای منم همچین اتفاقی برام افتاد‌‌‌‌....نمیخواستم به سوهرم بگم...ولی دقیقا همون موقع که از ماشین یارو پیاده شدم..شوهرم زنگ زد...منم حالم بد بود گفتم

مگه دیگه کوتاه میومد شوهرم.....اخر رفت امارشو گرفت دید مشکل روانی داره  و سن بالاس.بیخیالش شد

مگه چی گفته ؟ چرتو پرتاش چی بوده ؟ 

اینکه بچه ی کجایی .... این آپارتمان چطوره ...چند خوابه س....خونه خودتون اینجاس....چند سالته...واز این چرندیات ...هیچکدوم و تقریبا جواب نمیدادم ولی پررو تر میشد نکبت....حتی اعتراض نمیکرد چرا جواب نمیدی....خیلی پررو وقیح بود

ن اتفاقا کار خوبی کردی گفتی بعد اگ قرار بود یه اتفاق خاصی بیوفته البته خدانکنه شوهرت همه چیو گردن تو نمیندازه و اینطوری حتی اعتمادش نسبت بهت بیشتر میشه

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویشما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
عزیزم آروم باش  بذار شوهرت بره پیدا کنه طرفو پدرشو در بیارن

اره راست میگن  . که دیگه اون طرف از حد مزر خودش بیشتر نره اینجوری حالیش میشه دیگه نباید به هیچ خانوم دیگه نگاه کنه . 

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
آخه آدرس خونمون بلد شده دیگه....میترسم مشکلی برام بوجود بیاره...آخه من داشجوام تقریبا هرو روز میرم ب ...

حق داری نگران باشی .

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
نه خداروشکر ولی خیلی خیلیییییی آدم بدی بود😢😢😢😢  شاید باورتون نشه ولی حس آدمایی رو داشتم ک ب ...

عزيييييزم😓

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....