2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157438 بازدید | 7845 پست

مشکل معده داشتم رفتم سنو دکتر تا منو دیده بود استخونای لگم داشت در میومد میگفت چه خبره دختر این همه لاغری جز مشکل اعصاب هیچ دلیلی نمیتونه داشته باشه معدتم از اعصابه اخه ۲سال پیش خواهر شوهرم کاری باهام کرد ک دشمنای خونی در حق هم نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل معده داشتم رفتم سنو دکتر تا منو دیده بود استخونای لگم داشت در میومد میگفت چه خبره دختر این همه ...

عزیزم هرکی بباعث ناراحتیت میشسه رو از زندگیت کمرنگ کن رفت و امد کم کن

2728
عزیزم مرسی بابات دل داریات سعی میکنم از این به بعد با رمان خوندم ذهنمو مشغول نگه دارم چون واقعا رمان ...

امیدوارم زندگی برات قشنگ و زیبا شه عزیزم.

تنها کسی که دلش واست می سوزه خودتی .مراقب روحیات و سلامتیت باش  

2738
پاک میکنه حالا؟؟؟

باید تو صفحه هایی ک عکسش گذاشتن رو بگین تا براشون گزارش بزنیم تا عکسا حذف بشن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اره عزیزم ولی شوهرم رفتاراش رو مخمه مثل بچهاس اخلاقش دیوونم کرد بچمم شیطون خونه رو رو سرش میذاره شوه ...

عزیزم از الان به فکر روحیه ات باش حیفه انقدر خودتو درگیر غم و غصه و استرسای بیخود کنی

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
نه اصلا نمیتونم با استرس محیط کار و جلو بقیه همکارام چیزی بخورم... اولای کارم رییس بی مغزم البته بد ...

پیرمرده بهت گفت بغلی هست؟ ایشون کمی هیز تشریف ندارن عایا؟

خداروشکر، الان چند کیلویی؟ چقد اضافه کردی؟ چاقی صورتت برنگشته؟

این دفعه رفتم هشتصد گرم تو بیست و یک روز اضافه کردم و واسه من خیییلیه من همیشه ماکسیمم سیصد اضافه میکردم ولی هنوز اثرشو رو صورتم نذاشته چون مخمرمو قطع کردم

2706