2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157442 بازدید | 7845 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزدلم ایشالا شماهم میای خبرخوش میدی گلم. وزن هدفتون چند بود الان چندی؟من ی مدت نشد ک صفحات تاپیک ...

قرصو قطع کنی احتمال زیاد برمیگردی به وزن اولیت 

بلایی که سر من اومد تازه همه اونموقع میگن وای چقد لاغر شدی بدتر آدم میسوزه

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
منم میخوام چاق شم چیکارکنم😢

عزیزم اولین قدم اینه برنامه کالری شمار بزنی خیلی کمک میکنه

من خودم یه ماهی کالری شماری کردم خوب بود الان دو هفته هست تنبلی میکنم ان شاالله از شنبه باز شروع میکنم 

قرصو قطع کنی احتمال زیاد برمیگردی به وزن اولیت  بلایی که سر من اومد تازه همه اونموقع میگن وای ...

نه عزیزم این قرص گیاهیه و اصلا برگشت نداره گلم.

مثل پودرا و داروهای تو بازار نیس ک کورتون داشته باشه و پف بیاره و بعد از قطعش لاغرشم.

این قرص جذب مواد غذایی رو افزایش میده و به جای پف الکی چاق واقعی میکنه .چون کورتونی درکار نیست. 

فکرمیکنی چرا خیلی از لاغرا میگن ما زیادم میخوریم ولی چاق نمیشیم دلیلش چیه؟چون بدن لاغرا قدرت جذب نداره .وقتی قدرت جذب تو بدن بوجود بیاد دیگه نیازی ب هیچ دارویی نیست و شما حتی با اب حوردن هم چاق میشی.

این قرص دقیقا فقط برای ایجاد قدرت جذب تو بدنه.خیلیا استفاده کرون و الان مدتهاست استفاده نمیکنن ولی رو وزنشون موندن و لاغر نشدن عزیزم.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2706