2733
2734
عنوان

از سقط میترسم

1163 بازدید | 36 پست

از سقط میترسم 

دوبار تا حالا سقط داشتم 

صدای قلبش نیومد و بعد سقط شد 

چیکار باید بکنم ک اونطوری نشه 

از حاملگی وحشت دارم 

میترسم دوباره همون بلاها سرم بیاد 

اگه چاره ای داره بهم بگید لطفا 

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نترس منم 3بار سقط کردم ولی الان 2تا بچه دارم قرار نیست همیشه اتفاق بیافته

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2731

زیر نظر یه دکتر خوب برو بعدش همزمان یه ورزش ریلکس کننده هم برو بدن خود تو آروم نگه دار مثل شنا یا یوگا کتاب بخون به خودت تلقین نکن که این دفعه هم سقط میشه کلا انرژی منفی رو از خودت دور کن

طرز فکرتو درست کن مشکلت همین ترش و وحشته

الان خیلی سعی میکنم ک به اون روزا فک نکنم 

و ب قولی منفی نگری نکنم 

کلا میگم یعنی قرصی دارویی چیزی هست ک جلوی این سقطا گرفته بشه 

من بچه اولم کاملا سالم ب دنیا اوند هیچ مشکلی هم تو بارداری نداشتم 

ولی دوتا بعدیا سقط شدن 

یکم چشمم ترسیده

ولی انشالا ک ایندفعه سالم ب دنیا بیاد 

2738

نمیخوام بترسونمت ولی خواهر من بنده خدا ۴بار سقط کرد دو بار ۶ ماهه دوبار ۷هفته و ۸هفته 

بیشتر این سقطام از این استرسو نگرانی بود وقتی باردار میشد میشست گریه میکرد میگفت همه از خبر بارداریشون خوشحال میشن من ناراحت میشم ....بیشتر این سقطا همه از این استرسو نگرانیه سعی کن دلیلشو پیدا کنی پیش دکتر متخصص و جراح بری با اینک بین سقطط فاصله بندازی

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
الان خیلی سعی میکنم ک به اون روزا فک نکنم  و ب قولی منفی نگری نکنم  کلا میگم یعنی قرصی د ...

هیچوقت به گذشته فکر نکن چه خوب و چه بد

باور داشته باش که این بچتم صحیح و سالم بدنیا میاد

دارو رو هم اینجا نمیتونه تجویز کنه دوست عزیز

تهران هستی؟

خدایا شکرت ...  
نمیخوام بترسونمت ولی خواهر من بنده خدا ۴بار سقط کرد دو بار ۶ ماهه دوبار ۷هفته و ۸هفته  بیشتر ا ...

الان سه سال گذاشته از اخرین سقطم 

ولی کلا سعی میکنم ک واقعا هیچ استرسی ب خودم ندم