2733
2734

سعی  کن  دکتر  بری  تو ماه  هفت  میگن  خطر  داره  ولی  انشاالله که  چیزی  نیست

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دکترم زنگ زدم، قرار شد عصر برم مطب، الان هم دارم استراحت میکنم، اما میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره؟

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2728
من هفته هشت داشتم دکتر بهم شیاف داد....با گفت ک استراحت کنم 

هفته های اول ایرادی نداره با شیاف و استراحت درمان میشه

اما سه ماه سوم حتما باید رفت پیش دکتر

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
به دکترم زنگ زدم، قرار شد عصر برم مطب، الان هم دارم استراحت میکنم، اما میخواستم بدونم کسی تجربه ای د ...

نه  متاسفانه  نداریم  ولی  نگران  نباش  به  چیزای  خوب  فکر  کن 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
نه  متاسفانه  نداریم  ولی  نگران  نباش  به  چیزای  خوب   ...

خوشبختانه نداری عزیزم، ایشالا حاملگی خوبی باشه تا اخرش برات

خوشبختانه نداری عزیزم، ایشالا حاملگی خوبی باشه تا اخرش برات

ممنونم عزیزم  متاسفانه  رو  گفتم  بخاطر این  گفتم  که  متاسفانه اطلاعی  ندارم  در  اینباره 

2738

حق  با  شما  بود  جمله  بندیم  درست  نبوده کلا  اشتباه  نوشتم 😉😂😂

سلام خانم دکتر چی گفت بهتون الان من ماه هفت هستم لک بینی پیدا کردم رفتم سونو همه چی طبیعی بود یکم می ...

اگه رفتی سونو و چک شدی نترس عزیزم، من تو ماه هفت چندباری لک بینی داشتم، دکتر معاینه کرد مشکلی نداشتم، یادمه بهم امپول داد دو بار زدم، هفته ۳۹ هم به سلامتی زایمان کردم