2737
2734
عنوان

سوالات زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 18318 بازدید | 240 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانمی من دوتا سزارین پشت سر هم داشتم یعنی ۴۰ روز بعد زایمان اول دوباره باردار شدم و... الان ۹۰ روز میگذره از زایمان دوم ولی برای رابطه کامل مشکل دارم کلا سه بار امتحان کردم که خیلی سخت بوده خون اومده و روز بعدشم لکه بینی و... ببخشید بخدا سوالم خیلی زشته ولی به دلیل یه سری مسائل میترسم دکتر برم میخواستم راهنمایی کنید اخه ی خانمی بهم گف شاید بخیه هات از داخل پاره شده خیلی میترسم دعاتون میکنم ج بدین ممنون

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
سلام خانمی من دوتا سزارین پشت سر هم داشتم یعنی ۴۰ روز بعد زایمان اول دوباره باردار شدم و... الان ۹۰ ...

سلام عزیزم امکانش هست ی معاینه بشی نشون میده علتش از چیه 

2728

سلام من خیلی الان نیاز به کمک دارم 

هفته هفت بارداری هستم که دیروز افتادم به خونریزی اولش تا ظهر خون قرمز بود بعدش لک قهوه ای شد و از امروز هم لکه ها کم رنگ و کم شدن الان خیلی نگران هستم نمیدونم چیکار کنم 

2738

سلام دوستان لطفا اگه میدونین کمکم کنین ماه قبل روز پریودم فقط ی لک داشتم  فک کردم پریودم ولی نشدم 4 روز بعد پریود شدم فرداش عمل بینی داشتم پریودمم کامل شد الان ک 14 روز از پریود قبلیم میگذره باز پریود شدم اما سه روز شدم روز اول شدید روز دوم کمتر روز سوم ب اندازه لک بود ، بعد از عملم سرماخوردگی داشتم و 6 کیلو وزن کم کردم لطفا اگه میدونین جواب بدین

2706