2733
2734
خدا لعنت کنه باعث و بانی اونایی که ما رو نسبت به کاربرهای تازه وارد بدبین کردن من به هیچ عنوان اولی ...

واقعیت اینه که کاربرای زیادی هم بودن که ماه ها عضو بودن و با کلی مرید یهو مشخص میشد که از پایه دروغگو بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ازاین درمان های بیخود استفاده نکن.دوست من داشت رفت پیش متخصص .چون زود فهمیده بود و مراجعه کرده بود گفت شانس اوردی نیازی ب سوزوندن نیست و بهش امپول گارداسیل داد.فکنم 3 مرحله زد و خوب شد.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
خودشم 5ماهه اومده انگار5ساله اینجاس بخداتعجبم اراین ادااطوارای جدیرتوسایت مدشده ادم دلش میشکنه  ...

اصلا من نمیدونم چرا تا یکی تازه عضو شده میگه سوال دارم بهش حمله میکنن که تو تازه واردی

خب عزیزانم هرکسی یه شروعی داره خیلیا واقعا بخاطر مشکلات زنانه عضو میشن

من خودم ادم ساده لوحی نیستم ولی متنفرم از اینکه تا یکی میگه سلام بخوام قضاوتش کنم

شاید واقعا سرکاری باشه شایدم واقعا سوالش باشه.تا وقتی به شعور من و احساساتم لطمه وارد نکرده تا موقعی که خیلی سوال بیشرمانه ای نپرسیده باشه «که اگه پرسیده باشه و منم وارد تاپیک بشم یعنی خوشم میاد» نیازی نمیبینم که بخوام بی ادبانه رفتار کنم و قضاوت کنم

چجوری؟

سلام

#عفونت_رحم
#عفونت_واژن

جهت عفونت رحم
برای متاهل
-عسل را با سرنگ ۲۰ سی سی یک شب درمیان به مدت ۷ شب داخل رحم تزریق کنید وزاج سفید(به اندازه ناخن کوچک)را یک شب درمیان (بین شبهای عسل)دررحم داخل کنیدوقبل از آن دهانه رحم را با روغن زرد چرب کنیدوهروز صبح نیز طی این دوره ،دهانه رحم را با روغن زرد چرب نمایید.دوران پریود ممنوع و فقط برای خانمهای متاهل

عنبر نسارا به همراه خاکشیر و اسپند و ذغال داغ، دو روز قبل از عادت ماهیانه و دو روز هنگام عادت ماهیانه و دو روز بعداز عادت ماهیانه به روش زیر به رحم دود دهید:

ابتدا روی منقل کمی ذغال داغ قرارداده و  ۲ تا ۳ عدد عنبرنسا و کمی خاکشیر  و اسپند ریخته و روی منقل را یک گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد برگردانید تا مثل دودکش گردد و دامن بلند بپوشید وبه حالت نیم خیز روی کوزه بایستید.

همیشه ۱۸ساله هستم  
2738

سلام عزیزان من رفتم پیش دکتر حسینی دکتر خوبی هستش 

دوستان حتما جدید بگیرین این جور بیماری ها رو

درمان شدم خداروشکر اینم شمارشه  هر کی خواست بره تماس بگیره وقت بگیره بره با هزینه خیلی کم

درمان زگیل تناسلی

تلفن همراه: 09196099144 

شماره تماس:  02177224850

2706