2733
2739
عنوان

شرایط دکتر رفتن ندارم ؛ کمکم کنید

382 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

گلو درد شدید گرفتم لوزه هام ورم و عفونت کرده و روی لوزه ها یه لایه سفید رنگ هست. حتی به گردنم دست میزنم لوزه ها درد میگیره

تب شدید م دارم استامینوفن که می خورم یه ذره پایین میاد

نمی تونم حتی آب دهنم و قورت بدم از بس درد دارم از صبح هیچی نخوردم

آموکسی‌سیلین هم دارم می خورم ولی تاثیر نداره

دوستان شرایط دکتر رفتن و ندارم خواهشاً کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلوت عفونت کرده خیلی حتما باید بری دکتر اخه اینجا که کسی از دستش کاری بر نمیاد عزیزم

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2728

دود عنبر نسارا بده عااااالیه... تو اسفند دود کن درست کن و روی دودش با دهن و بینی نفس بکش... یا مواد سیگارو بیرون بریز توش پودر عنبر نسارا بریز و بکش... اگه خوب نشدی 2 ساعته... هر 6 ساعت تکرار کن

پودر زنجبيل و دارچين هركدام يك قاشق چايخوري با يك قاشق غذاخوري عسل مخلوط كن عين خمير ميشه و بعد يه ليوان شير داغ رو بريز روش هم بزن بخور 

شب ها و روز ها 

شوهر خودم هروقت سرما ميخوره يك روزه خوبش ميكنم

Nobody perfect
2740

آب نمک قرقره کن برای گلوت عالیه

خوردن آموکسی سیلین و سر وقت ادامه بده

استامینوفن هم بخور

غذاهای داغ و آبکی مثل سوپ بخور

از دمنوش چهار تخمه هم استفاده کنی خوبه

اگه میشه برای حاجت دلم صلوات بفرست :))))
دود عنبر نسارا بده عااااالیه... تو اسفند دود کن درست کن و روی دودش با دهن و بینی نفس بکش... یا مواد ...

این کارو انجام دادم

خدایی خیلی تاثیر داشت ولی بعد از نیم ساعت دوباره روز از نو

یعنی چی که شرایط دکتر رفتن نداری!!!! بلند شو برو یه مرکز درمانی عزیز من شما عفونت شدیدی داری که اگه درمان نشه میشه سیاه سرفه و برونشیت و عفونت ریه! اون وقت میخوای چیکار کنی؟

اگه تا الان خوب نشده یعنی باید آنتی بیوتیک قوی تری استفاده کنی

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
2706