2737
2739
عنوان

اونايي که آزمایش lh,fsh دادن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 72753 بازدید | 192 پست
خدا حفظش کنه  عزیزم من الان پریودم از امروز شروع کنم‌یا پریودم تموم بشه چون میخام تاتخمک گذاری ...

اره شروع کن اصلش همین روزاست تا روز تخمک گذاری

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
اره شروع کن اصلش همین روزاست تا روز تخمک گذاری

میدونم عزیزم از دیروز میگردم طبیعیشو پیدا کنم نیست نمیخام از مغازه بگیرم 😔😔اصلا هسل طبیعی نیست فردا میرم ب بابام بگم اون بپرسه ببینه جایی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم از دیروز میگردم طبیعیشو پیدا کنم نیست نمیخام از مغازه بگیرم 😔😔اصلا هسل طبیعی نیست فرد ...

کجا زندگی میکنین گلم؟ شمال هستی؟

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
2728
ن عزیزم من تو یکی از شهرستان های ارومیه هستم 

آها باشه عزیزم انشالله که عسل خوب پیدا کنی بخوری نتیجه بده 

عزیزم من‌که پریودم  همیشه ۸روز میشدم ولی این ماه ۵ روز هست تموم شدم علتش میتونه چی بشه

عه من اينجوري تا حالا نشده بودم من همیشه هشتمین روز پاک میشم شاید نشونه ی خوبی باشه نمیدونم ولی حالا ماه بعد ببین چند روزه میشی تغییر میکنه بازم یا نه

2740
عه من اينجوري تا حالا نشده بودم من همیشه هشتمین روز پاک میشم شاید نشونه ی خوبی باشه نمیدونم ولی حالا ...

همیشه منم تموم میشدم تو ۸مین روز اونم زیاد میشدم این ماه تو ۵روز تموم شدم ...ن عزیزم از بس تست ها منفی هستن ک ی روز باورم‌نمیشه بی بی من مثبت بشه اما بازم خدابزرگه خرما میخورم گردو بادام عسل هنوز پیدا نکردم .. انشالله این ماه نتیجه خوبی بگیرم ☺☺دعا کن عزیزم 💜😚

همیشه منم تموم میشدم تو ۸مین روز اونم زیاد میشدم این ماه تو ۵روز تموم شدم ...ن عزیزم از بس تست ها من ...

باشه عزیزم عیب نداره همینایی که داری میخوری خوبه راستی روغن سیاهدانه هم از عطاری بگیر رحم رو شب ها چرب کن من قبلا این کارو کردم باعث ميشه گرم بشه رحم 

ناامید نباش من خودم مثل تو همش منفی منفی منفی ولی یهویی شد مطمئن باش تو هم به زودی یهویی سورپرايز میشی

باشه عزیزم عیب نداره همینایی که داری میخوری خوبه راستی روغن سیاهدانه هم از عطاری بگیر رحم رو شب ها چ ...

انشاللع عزیزم ...💜💜واسم همیشع دعا کن فردا پاک میشم انشاللع نتیجه یگیرم بعدشم من اسن ماه برم سونوگرافی نمیخام چون هی دارو مینویسه نمیخام ازبس خوردم ب نظرت برم ؟؟؟واسه تخمک هام یا نه راهنمایی کن☺

انشاللع عزیزم ...💜💜واسم همیشع دعا کن فردا پاک میشم انشاللع نتیجه یگیرم بعدشم من اسن ماه برم سونوگر ...

دعا میکنم عزیزم همیشه سر نماز یادت ميفتم انشالله این ماه تو هم حاجت میگیری 

ماه های قبل روز چهارده پریود سونو میرفتی؟ فولیکول چند داشتی؟؟ 

دعا میکنم عزیزم همیشه سر نماز یادت ميفتم انشالله این ماه تو هم حاجت میگیری  ماه های قبل روز چه ...

عزیزم سلام خوبی نی نی خوبه خدا حفظش کنه عزیزم ببخش اینترنت نداشتم چندروزی ممنون گلم بخدا منم همیشه دعات میکنم نی نی سالم بغلت بگیری اره عزیزم ماه قبل رقتم فولیکولم ۱۲بود😢این ماه ب نظرت برم یا نه .....نمیخام برم دارو ازبس خوردم خسته شدم بخدا 

عزیزم سلام خوبی نی نی خوبه خدا حفظش کنه عزیزم ببخش اینترنت نداشتم چندروزی ممنون گلم بخدا منم همیشه د ...

سلام گلم قربونت سلام داره خخخ 

عزیزم فولیکولت اگه همیشه همینقدری باشه جالب نیست برای بارداری دکتر بهت لتروزول یا کلومیفن داده تا حالا؟ 

سلام گلم قربونت سلام داره خخخ  عزیزم فولیکولت اگه همیشه همینقدری باشه جالب نیست برای بارداری د ...

سلام منو بهش برسون😂ن عزیزم ۱سال بود پرولاکتینم زیاد بود تخمک گذاری نمیکردم ماه قبل فقط یدونه تخمک داشتم چون پزولاکتین ماه قبل نرمال بود اونم ازطریق سونو گفت۱۲ هست و بهم اینوفولیک داد ۱۰تا ی روز در میان مصرف میکنم دوتا مونده ...تموم بشه اما دارویی هایی که تو گفتی نداده و نخوردم اصلا ...

2706