2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من رمان خیییلی خوندم.. عسل درهمسایگی گودزیلا سیگارشکلاتی به توسوگند عشق اول  دالان بهشت و ...

یک پیاله زندگی کتابشو خوندید نویسندش کیه؟ تو سایت ها گشتم نبود

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
خلاصشو میگی برام؟

دختره بابا و داداشش اذیتش میکنن.تو یه رستوران کار میکنه یه مرد پولداری بنام دنیل میاد وضعشو میبینه میبره تو عمارت خودش بس این افسون خوشگل بوده همه عاشقش میشن.ولی خودش عاشق دنیل میشه و...

دو سه سال پیش خوندمش خیلی قسمتاش +۱۸بود

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔
قشنگه؟.یمقدارشو برام بگو لطفا

رمان خارجیه.من خیلی زیاد دوسش داشتم.فیلمشم دیدم.داستانش اینه که یه دختر فقیر میره زن یه مرد پولدار میشه که قبل از اون با یه زن خیلی زیبا که زبانزد بوده ازدواج کرده بود که زنه از بیماری مرده بود.این خانمه همش به این فک میکرد که شوهرش هنوز عاشق اون زن قبلیشه و خودش هیچ جوره به پای اون نمیرسه و... اما اخرش میفهمه شوهرش هیچوقت عاشق اون نبوده بلکه متنفر بوده ازش و مرگشم کار خودش بوده که البته از رو عصبانیت بود.جالب بود کتابش

شکر نعمت ، نعمتت افزون کند😊