2733
2739
عنوان

شوهر جان ما رو گذاشت،خودش رفت افطارى.

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 28 پست

شوهر جان است ديگر...

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا هميشه اينقد رعايت مى كنم تو حرف زدن وكارام،حالا ميگم منم اگه يه كم پر رو بشم شايد خودم راضى تر ...

ايراد نداره چيز خاصي نگفتي كه 

گاهي با يك اشتباه نوزده نميشي صفر ميشي 💕
2731
2740
واقعا همراهى نمى كنه.من چون دوسش دارم وبراش احترام قائلم خيلى كوتاه اومدم ولى ديگه حوصلم سر رفته.مثل ...

کار درستی کردی، فکرشو نکن

اگه خودتو با اسم دوست داشتن ندید بگیری باعث میشه دیگران هم عادت کنن و وقتی انجامش ندی متعرض بشن و وظیفت تلقی کنن. 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
باورکن حقشه خستم از دستش ،خیلی اخلاقش بده ،من توشهرغریب تنهامیزاره میره نمیدونم کجا خداکنه مرده باشه

آخ چه سخت ،تنهايى خيلى بده.اميدوارم قدرتونو بدونه بيشتر از قبل،حالا كجا ميره ؟ خبر دارين؟

حالا شما بودين ،مثل من مى گفتين شما برو اگه دوس دارى،يا نمى زاشتين بره با مادر وخواهر وپدر شوهر &nbs ...

میگفتم برو، ذهنمم درگیر نمیکردم

زندگی انقد بلند نیست که آدم به خودش سخت بگیره و از خوشیش بگذره

اتفاقا ببینه به خودت خوش میگذرونی حساس میشه که بیشتر باهات بمونه تا توجه تو ببینه

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
میگفتم برو، ذهنمم درگیر نمیکردم زندگی انقد بلند نیست که آدم به خودش سخت بگیره و از خوشیش بگذره اتف ...

من هيچ وقت مانع رفت وآمد با فاميلش نميشم،هميشه عم خودم ميرم ميام،خيلى هم پذيرايى مى كنم به حدى كه اينم به قول شما شده وظيفه.امسال كه ماه رمضون برام سخت شده،و حال افطارى دادن اونم براى ٣٠ - ٤٠ نفر ندارم،مى بينم همسرى ميره تو قيافه با اسم افطارى

من هيچ وقت مانع رفت وآمد با فاميلش نميشم،هميشه عم خودم ميرم ميام،خيلى هم پذيرايى مى كنم به حدى كه اي ...

دوست داشتن نباید باعث شه باج بدید و دائم فداکاری کنید. وگرنه به مرور از بین میره.