2703
2553

سلام دوستاى گلم.خوبين؟ نماز روزه هاتون قبول.دلم گرفته بود گفتم تاپيك بزنم

فقط يه درددل ساده هست.جنايى نيست قضيه  همسرم هم مرد خوب وباشخصيتى ،خانوادشم خوبن،ولى امروز من اصلا حوصله نداشتم مهمونى تالار برم براى افطارى،فاميل دورشون همه رو دعوت كردن،آخه من اصلا نمى شناسمشون.خلاصه ماظر شوهر پدر شوهر هم زنگ ،زنگ ،كلى اصرار كه بيا حتتتتتما.منم خجالتى هستم خيلى اعصابم خورد شد،يه دفه از دهنم در رفت كه خوب اين همسرجان،هر جا از طرف فاميل يا دوستاى من دعوته يا نمياد يا به زور تشريف مياره.

خييييلى بد شد،نمى خواستم مسائل بين خودمون به اونها برسه.

تجربه شما چيه دوستان؟

بیخیال مجردی و عشقه 😍😍😍 قشنگ زنگ بزن شامم پیتزا از بیرون بیارن واسه خودت سنگه تموم بزار امشبو خوش بگذزون 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه شوهرت همراهی نمیکنه پس حق داری نری و معذب نشی. اتفاقا باعث میشه متوجه احساس شما بشه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

بیخیال خودت تنهایی عشق کن😁😁

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بیخیال مجردی و عشقه 😍😍😍 قشنگ زنگ بزن شامم پیتزا از بیرون بیارن واسه خودت سنگه تموم بزار امشبو خوش ...

وایییی من همش منتظر لحظه ایم که خونه تنهاشم واسه خودم بتررررررکونم  

2714
بیخیال مجردی و عشقه 😍😍😍 قشنگ زنگ بزن شامم پیتزا از بیرون بیارن واسه خودت سنگه تموم بزار امشبو خوش ...

راستم مى گيدا.البته مجردى كه نيست دخترم با منه.اونم يه كم بغض كرد نرفتيم.بدتر حالم گرفته شد.

راستم مى گيدا.البته مجردى كه نيست دخترم با منه.اونم يه كم بغض كرد نرفتيم.بدتر حالم گرفته شد.

پس یه کاری کن امشب دخترت حسابی خوش بگذرونه و حسرت نخوره چرا نرفته 😍😍😍😍😍

از اصرار زیاد از حد متنفرم.

مادر همسر منم امروز هی پشت سر هم زنگ زد به گوشیم.خانوادم خسته بودن خواب بودن بد خواب شدن.

یا اگه بگم مهمونی نمیام هی اصرار میکنه که چرا نمیایی باید بیایی.

یکی بگه چیکار باید کرد با همچین ادمی

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
اگه شوهرت همراهی نمیکنه پس حق داری نری و معذب نشی. اتفاقا باعث میشه متوجه احساس شما بشه.

واقعا همراهى نمى كنه.من چون دوسش دارم وبراش احترام قائلم خيلى كوتاه اومدم ولى ديگه حوصلم سر رفته.مثلا ديروز من رو جايى دعوت كردن با خانواده،دم رفتن گفته من نميام.حالا امروز انتظار دارن ما زود پاشيم بريم.

مادر و دختر بترکونین امشب 😍😍😍 خوش باشین 😋😋 دله اقاتون بسوزه که چرا پیشتون نبوده و لحظه های با شما بودنو از دست داده 😛

2706