2737
2739
عنوان

دبستان دولتی پسرونه خوب تو کرج

7223 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها... من سمت میدون ازادگان هستم ... جایی رو سراغ دارید ک واقعا خوب باشه؟!

خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترنم جان کجای ازادگانه این نایب ک میگی... تو هم پسرت میره سوم سال دیگه؟

سلام نه من پسرم امسالاول میرن 

نمیدونم یکی به من گفت نایب خیلی خوب 

ببخشید سال اول ودوم کجابودن پسرتون

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738

من راستش سال اول و دوم نوستم غیر انتفاعی. سال اول بخاطر معلمش ک خیلی خوب بود نوشتم سال دومم گفتم باشه ولی امسال دیگه پسر دومیم میره پیش دبیتان... هزبنه ها واقعا کمر ادم رو میشکنه گفتم بذارم دولتی دیگه واقعا سخته غیر انتفاعی... منتها واقعا نمیدونم چه مدرسه ای خوبه چیکار کنم واقعا

دیروز مدرسه پسرم بودم پرسیدم پیش دبستانی گفت ۱۸۰۰ پیش دبستانی رو میگیرن بعد رفتم ی جا دیگه پرسیدم گفتن ماهی ۲۸۰ تومن حساب کردم دیدم اون از غیر انتفاعی هم بیشتر در مبومد... نمیدونم پیش دبستانی انقدر پول میگیرن واقعا....😐😐😐

دیروز مدرسه پسرم بودم پرسیدم پیش دبستانی گفت ۱۸۰۰ پیش دبستانی رو میگیرن بعد رفتم ی جا دیگه پرسیدم گف ...

من باغستان هستم پسرم گذاشتم مهذکیانا غیراتفاعی بوداما من شیفت عصرگذاشتم دولتی دقیقا همون کارهای که برای غیرانتفاعی میکردن انجام دادن گفتن ماهیچ وقت نمیایم وجهه کاری خودمون خراب کنیم مطمئن باشید شیفت صبح وعصر اموزششون یکی هست 

من 600تومن دادم 

200تومن هم برایبیمه وکتاب ولباس

خوبه بازم ۶۰۰ تومن... من ی معد معمولی رفتم غیر انتفاعی هم نبود پرسیدم گفت ماهی ۲۸۰ تومان برای پیش دبستان میگیره گفت تعرفه بهزیستیه...نمیدونم این همه پول برای چی اخه...مگه میخوان چبکار کنن... من موندم ب خدا چبکار بکنم امسال😣😣😣

خوبه بازم ۶۰۰ تومن... من ی معد معمولی رفتم غیر انتفاعی هم نبود پرسیدم گفت ماهی ۲۸۰ تومان برای پیش دب ...

مهدکودک من ثبت نام کردهبودم خیلی خوببود باتوجه به قیمتش اتفاقا زیرنظربهزیستی هم بود 

اما مدیریت گفتن من خودم توجامعه هستم درک میکنم مردم تواین گرونی و... 

2706