2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بابا بخور نمیخوای که لیوان لیوان سر رکشی اگه درد داری نصف فنجون یا کمتر بسته به بدنتو عادتت به ع ...

خیلی معده درد دارم خیلی گفتم شاید عرق نعنا تسکینش بده

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
2738
بخور عزیزم چیزی نمیشه، اگه موز هم داری بخور واسه معده خوبه، براثر بارداری سوزش معده داری یا معده درد

اينايي كه داري بهش ميگي همه گرمي هستن عزيزم اوايل بارداري ضرر دارن يكم بابد سنه بارداريش بالاتر بره كه بشه ايناروخورد  

خانوم هستم نام کاربریم رو همینجوری زدم یهویی ثبت شد دیگه هم عوض نمیشه 😥
اينايي كه داري بهش ميگي همه گرمي هستن عزيزم اوايل بارداري ضرر دارن يكم بابد سنه بارداريش بالاتر ...

عزیزم موردی نداره، من خودم اوایل ویارم موز بود عرق نعنا هم میخوردم هیچ ایرادی نداره گرمیه ولی قاعده اور که نیست، از دکترم پرسیدم گفت فقط سه ماه اول جگر و تخم مرغ شل و عسل نباید بخوری، تخم مرغو بعد ۲۰ دقیقه جوشیدن مجاز به خوردنیم ولی اون دوتا رو اصلا گفت به غیر از اینا مابقی هیچ مشکلی نداره، حتی زرشک و زعفرون در حد یه زرشک پلوی زعفرونی هیچ خطری نداره اون آب زرشکه که مثلا نباید یه لیوان بخوری یا دمنوش زعفران، شکر خدا نی نیمم طبیعیه طبیعیه، ایشونم که نمیخواد بطری عرق نعنا رو سر بکشه که نصف فنجون کافیه

خانومی نگفتی معده ات درد میکنه یا بر اثر بارداری سوزش معده داری؟

معده درد دارم،هیچی نمیتونم بخورم

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

[QUOTE=60530831]عزیزم موردی نداره، من خودم اوایل ویارم موز بود عرق نعنا هم میخوردم هیچ ایرادی نداره گرمیه ولی قاعده ...[/QUOTE]

اخه خودم تو بارداري خيلي ترسو بودم جز كاسني هيچ عرق ديگه نميخوردم چون اكثرا طبع گرم دارن من خودمم ويار ومعده درد شديد داشتم قرص رانتيدين دكتر گفت اشكال نداره اما نعنا وموز اينارو كه شماهم گفتي گفت نخور نظر دكتراهم فرق داره باهم  به هرحال نظرمو گفتم نظر شما هم محترمه عزيزم ان شالله هرودوتون بسلامتي بارداريو بگذرونين وزايمان كنين 

خانوم هستم نام کاربریم رو همینجوری زدم یهویی ثبت شد دیگه هم عوض نمیشه 😥
معده درد دارم،هیچی نمیتونم بخورم

یکم عرق نعنا بخور هیچیت نمیشه عزیزم مطمین باش، ولی اگه سوزش سردل داری حدودا ۱۰ تا برنج ایرانی بذار دهنت یکم بمونه نرم که شد بجو و قورتش بده سوزش معدت کاملا برطرف میشه، اینو مادربزرگم به مادرم گفته بود تاالانم اینجا به هرکی گفتم دعام کرده و سوزشش برطرف شده

2706