2737
2734
عنوان

فوبیای ایدز

1432 بازدید | 22 پست

بچه ها من خیلی این فوبیارو دارم بعد ازمایش میدم از سرم میوفته من دوتا بچه دارم چون شوهرم خیلی احساساتی و ولخرج و دست ودلبازه همش میترسم میگم این که قدر پولو نمیونه و همش بدهی بالا میاره نکنه دلش به حال این زن خرابا بسوزه و بره رابطه تا الانم چیزی ازش ندیدم هروقتم پول داره همش مارو میبره خرید خوراک و... ولی میدونید من همش استرس دارم پسرم شش ماههشه توی بارداری سه بار از ایدز دادم ولی مثلا به تمام فامیلم شک دارم از بارداری اولم پنجسال پیش این فوبیا با منه و میره الان باز برگشته میگم چرا دهنم انقدر خشکه بعد توی گوگل سرچ میکنم مثلا میاره که علایم ایدز....و من فقط روی کلمه ایدز زوم میکنم واقعا خسته شدم سه سال پیش با روانپزشکم گفت خیلی این حدست احمقانس و خیلی دارو دادو خوب شدم که االان اومده باز..

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من فقط موندم وقتی میخوای بری از ایدز بدی شوهرت چجوری اجازه میده😕😕

قایمکی میرم بیمارستان سره کوچمونه.شوهرم وقتی میفهمه فقط سرشو تکون میده یه بارم کل همسایه هارو پارسال اورد خونمون گفت این به من میگه ایدز داری😳

قایمکی میرم بیمارستان سره کوچمونه.شوهرم وقتی میفهمه فقط سرشو تکون میده یه بارم کل همسایه هارو پارسال ...

من فوبیای سرطان سینه داره مثل خوره افتاده به جونم 

شوهر منم هرروز سرشو تکون میده واسم ک میگه فقط میتونم بگم برات متاسفم

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2738
من فوبیای سرطان سینه داره مثل خوره افتاده به جونم  شوهر منم هرروز سرشو تکون میده واسم ک میگه ف ...

من وقتی سرما میخوره به سوهرم میگم اول با سرما خوردگی خودشو نشون میده

من وقتی سرما میخوره به سوهرم میگم اول با سرما خوردگی خودشو نشون میده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم هرروز به شوهرم میگه بیا یه دقه اینجارو دست بزن ببین این چیه 😕

اونم میگه اینا ماهیچه ها و رگای سینته ولم کن😭😭😭😭😭

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706