2737
2734

زایمان مابه چه صورته ینی اجباری سزارینه؟یابعضی دکترهااذیت میکنن؟اخه بعدازاینهمه هزینه نمیخوام ریسک کنم طبیعی زایمان کنم دکترخودم گف سزنمیکنم میخوام عوضش کنم بعدازسختی زیادبچم بوجوداومده اخرسرزایمان طبیعی خدای نکرده بلایی سرم بیادچی.

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چندسال باردار شدی

۵سال،اززایمان طبیعی میترسم میخودم سزکنن میخواستم ببینم راسته ای وی افی هاسزارین میشن؟

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2731

فكر نكنم بذارن طبيعي زايمان كني

خود ivf جز حاملگي هاي پرخطر هستش

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
دکتر من پیشنهاد سزارین داد گفت بهتره سزارین بشی چون سخت باردار شدی ریسک نکن به نظررم اگه سز میخوای د ...

اره حتماعوض میکنم دکترم ‌بااینکه توکارنازاییه بمن گف سزنمیکنم منم دکترموعوض میکنم.والامیترسم ازطبیعی وریسکش

۵سال،اززایمان طبیعی میترسم میخودم سزکنن میخواستم ببینم راسته ای وی افی هاسزارین میشن؟

عزيزم چند تا جنين انتقال دادين وگريدشون چند بود

منم تازه پانكچر كردم و بايد عمل بشم بعد انتقال ميدن. 

اگه ميتوني يكم بهم اطلاعات بده

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
2738
عزيزم چند تا جنين انتقال دادين وگريدشون چند بود منم تازه پانكچر كردم و بايد عمل بشم بعد انتقال ميدن ...

سلام عزیزم ببخشید شما الان تو این مدت استراحت باید باشین؟ تو خونه خودتونین؟ کی هست؟ و یا خونه مامانتون یا 

چقد هزینه کردی؟

نزدیک۲۰تومن با۴دفعه انتقال ودودفعه تخمک کشی

عزيزم چند تا جنين انتقال دادين وگريدشون چند بود منم تازه پانكچر كردم و بايد عمل بشم بعد انتقال ميدن ...

۳تابلاست انتقال دادم۲قلوشدن ولی قلب یکی تشکیل نشدجذب شددوتاش گریدaبودیکیcمعمولاسه یاچهارروزبعدعمل انتقال میدن اگه تخمکاتون زیادبوده وجنین زیادتشکیل شده بگوبرات بلاست انتقال بدن من دفعه قبل بلاست انتقال ندادم ولی ایندفعه چراکه مثبت شدم درصدبلاست۶۰درصدبه بالاست

سلام عزیزم ببخشید شما الان تو این مدت استراحت باید باشین؟ تو خونه خودتونین؟ کی هست؟ و یا خونه مامانت ...

بعد از پانكچر نيازي به استراحت خاصي نيست البته اگه حالت خوب باشه ولي نبايد سنگيني بلند كني. من خونه خودم هستم

2706