2737
2734
میگم سزارین دکتر روانفر چجوریه کارش؟بخیه ات رو عادی زد؟میگن جذبی بهتره جاش نمیمونه

کارش خیلی خوبه بخیه روهم بدون اینکه من بخوام جذبی زد برام جاشم خیلی کم رنگ به اندازه یه تار موهست وخیلی هم پایین برش داده برام ولی حیف که من هنوز شکم دارم یه خورده وخیلی ترک دارم وگرنه از زایمانم راضی هست تازه من بیهوشی انتخاب کردم حتی شکمم برام فشارنداد بعد از زایمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

م بعثت بودم دکتر روانفر سزارینم کردن خودمم خواستم سزارین بشم البته هفت ملیون پام درومد 

ببخشید چرا انقد زیاد ؟😨😨عمل بینی هم اقد نیس یعنی هستا ولی واسه سزارین خیلی زیاده هفت تومن !کلا دستمزدش زیاده نه؟

2731
اره از اول پایین بود مال منم خیلی پایین بود دقیقا تو دهانه رحمم بود بالا هم نرفت 

به منم گفته پایینه اما میگن میره بالا حالا خداکنه بره بالا.عزیزم زیر دلت ورم داشت از اول؟ یعنی از بالای خط بیکینی؟ واسه من اینجوری شده  زیر دلم انگار اومده بالا و ورم کرده

به منم گفته پایینه اما میگن میره بالا حالا خداکنه بره بالا.عزیزم زیر دلت ورم داشت از اول؟ یعنی از با ...

نه مال من ورم نداشت

اره ۹۵ درصد میره بالا. خیلی کم پیش میاد بالا نره.

یه خانم ۵۰ساله بود مثل من بود جفتش ‌.مال اونم رفت بالا

2738
ببخشید چرا انقد زیاد ؟😨😨عمل بینی هم اقد نیس یعنی هستا ولی واسه سزارین خیلی زیاده هفت تومن !کلا دست ...

چون خودم خواستم اینقدرشده دوتومن فقط واسه دوتا برگه سونو گرفتن ازم که بگن باید سزارین بشم بقیه هم هزینه بیمارستان وپمپ درد و دستمزد دکتر واتاق خصوصی شده 

2706