2752
2734
عنوان

مول ناقص؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48012 بازدید | 291 پست
من بعد از 12 جلسه شیمی درمانی بتام 1 شده و از خدا می خواهم که همه دوستان و من از این بیماری نجات پیدا کنیم چون واقعا خیلی دردسر داره .
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
سلام بچه ها ............ بهار جون .... اسما جون ...........سارا جون............ وبقیه بچه های این تاپیک .............. بیاین از خودتون خبر بدین ............ چی شد .........باردار شدین .............چهد خبراااااااااااااااا .................
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستان، متاسفانه من هم بارداریم مول بود و کورتاژ شدم، تو رو خدا بیاید و از خودتون ی خبری بدید، با خواندن نوشته هاتون خیلی ارومتر شدم...بیاید و بگید که نی نی دار شدید؟ درچه حالی هستید؟ کسایی که مثل من تازه این مشکل براشون پیش اومده به راهنمایی ها و تجربیات شما خیلی احتیاج دارن
2731
دوستان یعنی ممکنه کسی یه بار یا چندبارحامله بشه بعد به مولار دچار بشه؟چون ساراخانوم گفتن بچه دومم بود البته تو این سایت جایی هم دیدم که جنین 5ماهه همین موردو داشته مگه میشه بعد 6ماه که جنین کامل شده مولار بشه؟ نگرانم کردین منم دوسال پیش یه پشر داشتم 6ماهه سقط شد موقع دفع از جفتش آز گرفتن گفتن موردی نیس البته قبلش میرفتیم سونو میگفتن مواظب باشین جفت خیلی پائینه مام که اهمیت نمیدادیم و اقدام و کار میکردم که آخرش.....باز یه سال بعد حامله شدیم که 15روز بعد از موعد پری خونریزی و .....آخرش کورتاژ که باز بردن آزمایش گفتن موردی نداره والانم تقریبا 2ماهو خورده ای حامله هستم که 10روز پیش رفتم دکتر گفت قلب تشکیل شده و میزنه نگرانم کردین بهار کوچولو چرا میره آز بده مگه این مورد میتونه از اسپرم مرد هم باشه؟ درکل این مولار میتونه از اسپرم مرد باشه ؟
بچه ها اصلا نگران باردارب بعد از مول نباشید خیلی خیلی نادره کسی براش تکرار شه یکی از آشناهامون بارداری دومش اینطوری شد و یکسال بعد دوباره اقدام کرد و یه بچه سالم دوباره آورد اونم میترسیده اما دکترش گفته من اطمینان میدم دیگه این اتفاق نمیوفته

سلام.منم دوبار حاملگی مولار داشتم اولی مول ناقص دومی مول کامل که ۶ماه پیش بود.واسه بارداری بعدیم میترسم.تو رو خدا کسایی که مثل من بودن بگن بعدش بارداری سالمی داشتن؟خیلی نگرانم😢😢😢

💖همسرم دنیامه💖
سلام منم پارسال خرداد به خاطر مول کورتاژکردم و6ماه بعد باردار شدم اما تو هفته 3سقط شد 3ماه جلوگیری ک ...

سلام....میشه بپرسم سقط دومت مربوط ب زود باردار شدن بود یا مول اولی...و اینکه الان بچه داری یا نه

لطفا برای رسیدن ب حاجتم یه صلوات مهمونم کنید😍
2706