2737
2739

سلام،یه مقدار گل سرخ محمدی داذم ولی نمیدونم چند گرم هستش،ترازوهم ندارم وزنش کنم،کسی میدونه با پیمانه چجوری حساب کنم؟

مثلا چند پیمانه گل چند پیمانه اب میبخواد؟

گلامم تازه هستن

از ماریا قناد بپرس . خیالت راحت شه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جانم مرسی مهربون 

سلام عزیزم . به دوستمون گفتم از شما بپرسه😊😊

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
دستت طلا خوشکل خانوم

😊😊

2738

اگه سه لیوان مثلا گل داری بشور و گلبرگ شو جدا کن و بشور بعد پنج تا لیوان اب و بزار بجوشه تویه دیگ گل هاتو بریز توش  اب جوش و سریع بریز روش درش و ببند دم کنی هم بزار .بزار کنار تا 24 ساعت بعد ابکش کن گل ها ها فشار نده فقط بریز تو ابکش همین. 

بعد چهار لیوان شکر بریز توی اون اب و بزار روی حرارت تا قوام بیاد یکم رنگ قرمز بهش بزن .اخر کار هم نوک قاشق چایخوری جوهر لیمو بزن یا یه قاشق اب لیمو 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
ممنون گل.من 

😊😊😊😘😘

اگه سه لیوان مثلا گل داری بشور و گلبرگ شو جدا کن و بشور بعد پنج تا لیوان اب و بزار بجوشه تویه دیگ گل ...

الان من گل هارو گلبرگاشو جدا کردم ولی خشکن چون هنوز نشستم،نمیدونستم باید قبل جداکردن گلبرگاش بشورم

اونجوری حدودا ۴ لیوان گلبرگ دارم،من باید ۶ لیوان اب بریزم؟

اگه سه لیوان مثلا گل داری بشور و گلبرگ شو جدا کن و بشور بعد پنج تا لیوان اب و بزار بجوشه تویه دیگ گل ...

اینو واسه شوهرم درست میکنم چون اون بهش علاقه داره،بنظرتون این ۴ لیوان چقد شربت بهم بده؟

و یه چیز دیگه شوهرم خیلی شیرین دوست نداره ۳.۵ لیوان شکر کافیه بریزم؟

الان من گل هارو گلبرگاشو جدا کردم ولی خشکن چون هنوز نشستم،نمیدونستم باید قبل جداکردن گلبرگاش بشورم ...

شستن در حد اینکه یه اب روش بگیری خاک توی هوا ازش بره .

پس نیم کیلو میشه 

شکر 6 الی 7 پیمانه لازم داری .

اب 8 لیوان 

جوهر لیمو هم کمی 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706