2733
2739

من یه پسر پنج سال و نیمه دارم حقیقتش میخواستم همین یکی رو داشته باشم ولی بس که اصرار و التماس کرد خواهر میخواد تصمیم به بارداری گرفتیم خودمو شوهرمم از همون اول شدیدا دختر میخواستیم اصلا به هیچ عنوان پسر نمیخواستیم با کلی رژیم و اینا خلاصه اینم باز پسر شده ...الان به پسرم میگم داداش داری گریه میکنه میگه نمیخوام خواهر میخوام اخه کلا از اول با پسرا جور نبود و خیلی هم مهربون و ارومه اصلا از پسر بدش میاد میگه جیغ میزنن دعوا میکنن همیشه میگفت خواهر میخوام موهاشو شونه کنم ببیافم خیلی دلم براش میسوزه...😔😔حالا نگرانم چی میشه کسی بوده اینجوری؟ آیا با هم کنار میان؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرمنم پسردوسداشت دخترنه ولی من خیلی سعی کردم به دختراعلاقه مندش کنم بادوستام که دختربچه داشتن بردم اوردم

الان میگه مهم نیس ابجی باشه یاداداش باشع فرقی نداره

وخدایی که بشدت کافیست
امروز به همسرم گفتم که دختر سه ساله از پرورشگاه بگیریم ولی نمیدونم پسرم میتونه باهاش کنار بیاد یا نه

دراینحددیگه باب دلت بچت رفتارنکن 

درضمن خوبه که پسرابیشترباپسرابازی کنن تاخلق وخوی پسرونه داشته بلشن 

وخدایی که بشدت کافیست
2738

من دوتا پسر دارم خیلیم عالیه خوش میگذرونن با هم البته گاهیم دعوا میکنن ولی از اینکه جنسیتشون یکیه راضیم بعدم شما جرا انقدر به حرف بچه هستین اون بچه است متوجه نیست اتفاقا برادرش بیاد میبینین که خیلیم دوستش داره 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

فکر خوبی نیس از پرورشگاه بگیری کنار میاد باهاش نگران نباشه.چ روحیه ی لطیفی داره پسرت خواهرزاده های من ۵ و ۴ ساله ان باهم کشتی میگرن درحد مرررگ خیلیم خوشحالن   

حتی نیم وجب به بهشت مونده باشه صدای خندت بیاد برمیگردم...🍀

وا يعني چه دختر وپسر نداره

جفتشون هديه خداوند هستن 

اين طرز فكر غلط رو بايد از ذهن بچتون حذف كنيد

نه اينكه دنبال بچه دختر يا پسر باشيد

بعدم بچه اوردن از پرورشگاه خيلي خوبه

ولي بچه پرورشگاه هم أسباب بازي نيست كه ببينيد

پسرتون خوشش مياد يا نه

بجاي اين ياد بديد به پسرتون كه دختر وپسر هردو خوبن وشكر خدا بايد كرد

عشق من امير سام مامانشه☺️😍😘
2706