2733
2734
عنوان

تسلیت گفتن

987 بازدید | 25 پست

سلام طاعات وعبادات قبدل درگاه حق دوستان یه سوال یه اقوام دورپدرشون روازدست دادن وچون تاشهرپدری ایشون فاصله زیادبودمامراسمشون روشرکت نکردیم الان اگه بخوام برم خونه ی اون فامیل وتسلیت بگم ایالازمه چیزی ببرم راستش من عرف این جریان رونمی دونم چیه ممنون میشم کمکم کنید

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه هنوز چهلم نشده يه گل سفيد با روبان مشكي ببر

اگه چهلم شده پارچه و شيريني ببر كه لباس عزارو در بيارن

بعضي شهرا كله قند ميبرن!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2738

نیاز نیست به نظرم. یعنی من ندیدم تا حالا 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اگه هنوز چهلم نشده يه گل سفيد با روبان مشكي ببر اگه چهلم شده پارچه و شيريني ببر كه لباس عزارو در بي ...

نمیخواد بابا لباس عزارو فامیل درجه یک در میاره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
ممنون بچه هابه نظرتون برای پسرش چندتاکتاب نگیرم اخه دست خالی یه جوریه

این فکر خیلیم خوبه 

2706