2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پودرشم مثه قطره اشه؟یه بسته اش برا یه ماهه ؟تو غذا باید بریزم؟

اره فک کنم من  ایندفعه فروگلوبین گرفتم

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
ایرانیه؟ میگن فرامکس به صرفه تره برا سه چهار ماه هست یه بسته اش

اره ایرانی گرفتم از بس قطره های گررون گرون خریدم و همش دخترم مریضه و کم وزن ایندفعه ایرانی خریدم قطره وییل بیبی را باید کلی میگشتم تا پیدا کنم

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2740
اره ایرانی گرفتم از بس قطره های گررون گرون خریدم و همش دخترم مریضه و کم وزن ایندفعه ایرانی خریدم قطر ...

ویل بیبی چیه؟من تا الان فقط اهن سیدرال دادم با ادوکید همین ایندفعه دکتر ویتوکید نوشت و زینک اضافه کرد

ویل بیبی چیه؟من تا الان فقط اهن سیدرال دادم با ادوکید همین ایندفعه دکتر ویتوکید نوشت و زینک اضافه کر ...

مولتی داره. زینک.اهن.اد.همش باهممه.فقط سخت پیدا میشه.الان من فروگلوبین و زینک پللس میدم

بعضیا میگن جذبش پایینه😞 من که واقعا نفهمیدم چطوره

عکس پروفایلت.ترسیدم.😂😂😂من از چندتا متخصص پرسیدم میگن خوبه

من تا حالا ایروویت میدادم 

دیروز پودر فرامکس خریدم مزش افتضاحه وحشتناکه بوی خیلی تندی داره پسرم تا دادم بهش به شدت بالا آورد

پولم از دستم رفت فقط ۹۹ تومن😐

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2706