2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شدنی میشه

احتمال قبول شدنش کمه

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
اره نه خیلی مدارک ایران توی دنیا اعتبار دارین حتما بهت میگن بفرما از امروز برو بهترین دانشگاه کشور م ...

مدارک دانشگاهای ایرانی خوبه گلم(دانشگاهای خوب منظورمه)

رو هوا هم دانشجو های ایرانو میزنن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738
مدارک دانشگاهای ایرانی خوبه گلم(دانشگاهای خوب منظورمه) رو هوا هم دانشجو های ایرانو میزنن

نه بابا کی میگه اینها همه شایعه است  ما ایرانیها واسه خودمون میسازیم  کلا دست به هندونه گذاشتن زیر بغلمون عالیه

نه بابا کی میگه اینها همه شایعه است  ما ایرانیها واسه خودمون میسازیم  کلا دست به هندونه گذ ...

من دانشجو یکی از بهترین دانشگاه های کشورم

اطلاع دارم از بورس شدن دانشجو هامون

اگه دانشگاه دولتی باشه قبول شدنش چند درصد هست؟

یک کم توضیح بده از مدرکت 

تو چه مقطعی هستی

کجا مد نظرت هست

مقاله داری یا نه؟

معدلت چنده؟

تا کمکت کنم

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
اگه دانشگاه دولتی باشه قبول شدنش چند درصد هست؟

بستگی ب دانشگاه داره گلم

مثلا تهران و امیرکبیر و شریف و شیراز و اصفهان و ... احتمالش بیشتره

به رشته ات خیلی بستگی داره

مدرک زبانت

کجا میخوای درخواست بدی 

و ...