2737
2734

سلام به همگی. در مورد بارداری و پریودی سوال دارم .

من پنجم ماه پیش پریود شدم .چند ماهه که جلوگیری نداشتم البته 4 ماه پیش یکی سقط کردم.این ماه هم جلوگیری نداشتم .

تقریبا از یه هفته پیش سینه خیلی ناگهانی سفت شد که قبلا قبل از پری هام نه درد و نه سفت شدن رو داشتم .و همچنین زیر دلم یه حس خاصی داشتم یه سفتی و سنگینی احساس میکردم. و گاهی یه حالت تهوع خفیف.

امروز بعد از ظهر یه لکه قهوه ای دیدم و الان یه لکه صورتی تو نت خوندم ممکنه لانه گزینی باشه البته ناگفته نماند تو این دو سه روز یه استرسی بهم وارد شد.

کسی مثل من بود که هم سینه هاش سفت بشه و لکه لانه گزینی داشته باشه و باردار باشه؟؟؟؟ 

من از زمانی که باردار شدم و حدود یه هفته قبل موعدم سینه هام سنگین و دردناک شدن الانم که اخرای ماه ۴هستم هنوزم درد میکنه و سنگینه اما لک لانه گزینی نداشتم شاید واسه تو باشه عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراااااااا بیبی چک نداشتی عزیزم .اگرم احساس می کنی بارداری چون لکه دیدی باید استراحت کنی و اگر دکتر تشخیص داد شیاف استفاده کنی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2731

من بارداری اولم که سقط شد (دور ازجون شما و همه) لک لانه گزینی دیدم قهوه ای بود یه روز هم بود

شما اگر الان بی بی چک بذاری مثبت باش برات مشخص میشه

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
2740