2733
2739
عنوان

وزن بالا

666 بازدید | 19 پست

سلام

من ۲۳سالمه وزنمم بالای ۱۲۰اه که حامله شدم دکترم امرور منو خیلی ترسوند راجع به زایمانم تو هفته۱۲ بارداریم روزی دو تا شیاف برام نوشته توروخدا اگر کسی  شرایط مشابه من داره و تجربه خوبی داره بهم بگه از استرس دارم میمیرم و همش دارم گریه میکنم که هیچ بیمارستانی قبولم نمیکنه و خیلی خطرناکه بارداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو تحت نظر متخصص تغذیه

کاش قبل بارداری وزنتو کم‌ میکردی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

اخه چرا با این وزن بالا باردارشدی دختر خوب ،هیچ دکتری بهت نگفت باید اول وزن کم کنی بعد باردار بشی؟!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

نترس گلم وای با این وزن باردار شدن خب یکم سخته من نود کیلو بودم تو پسرم هیچی نشد نترس غذاهاتو کنترل کن سبزیجات بخور تحرک کن دکتر تغذیه برو خدا بزرگه چرا تا حالا ب فکر لاغری نبودی دختر خوب

2738

چرا من حدود ۲۵کصبلو کم کردم وکاملا تو دوره کاهش وزن بودم حچسابی باشگاه میرفتم و داشتم به روش طبیعی لاغر میکردم اما یهویی و ناخواسته باردار شدم خودمم خیلی ناراحتم چون دکترم بهم گفته بود تنبلی تخمدان دارم و به هیچ وجه باردار نمیشم اما شدم

نترس گلم وای با این وزن باردار شدن خب یکم سخته من نود کیلو بودم تو پسرم هیچی نشد نترس غذاهاتو کنترل ...

ایشالا عزیزم توروخدا دعا کنید برام من خیلی الان استرس گرفتم حس میکنم تپش قلب پیدا کردم از استرس

برنامه های زیادی هست ولی الان که حامله هستین نمیشه استفاده کرد باید قبل بارداری وزن کم میکردین

من کاملا تو دوره کاهش وزن بودم اصلا فکرشم نمیکردم باردارشم با تبلی تخمدانی که داشتم

اصلا نترس استرس از همه چی بدتره منم تو اوجججج لاغری بودم من شوهرم مشکل باروری داره دوتا بچهامو با دارو درمان باردار شدم از صد کیلو شده بودم هشتاد ک یهو فهمیدم باردارم خیلی دوران سختی داشتم حالا شوهرم تا خود نه ماه همش تهدید می‌کرد بچه من نیست من دارو نخوردم چی بگم نه ماه بارداریم با بدترین شکل گذشت الان ک میگم دارم گریه می‌کنم الان دخترم جفت باباشه ولی کو اون قلب و روح من نابود شدم کتک خوردم هی خدا 

چرا من حدود ۲۵کصبلو کم کردم وکاملا تو دوره کاهش وزن بودم حچسابی باشگاه میرفتم و داشتم به روش طبیعی ل ...

عزیزم چند وقت اقدام بودی ک باردار شدی؟

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏
2706