2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

١ . هتل خوب ٤ ستاره و قيمت معقول معرفي كنين ميدون تكسيم چون بچه كوچك دارم 

٢ .ساعت پذيرش و تحويل اتاقها به چه صورته ؟ مثلا نصف شب برسيم چطور حساب ميشه

٣. اوت لت ونيزيا، فروم، جواهر و استقلال تو برنامه خريدمه خوبه اين چند جا 

٤ . لوازم ارايش مارك كجا دارن مثل گرلن استي مك و..

٥. سفورا كجاست و چيا داره

٦. ساحل كجا پيشنهاد ميدين بچه هام عاشق بازي تو ساحلن

٧. ارز دولتي كي و چگونه بگيرم؟

كلا هر پيشنهاد و تجربه اي دارين 

سلام به همگی،این سفرای چارتری به استانبول که 6 شبش حدود 1600 هست چطورن؟ کسایی که رفتن میشه بگن هتلاش چطوری هستن؟ و اینکه برای یه خرید خوب حداقل چقدر پول ببریم؟ غذاهاش چطوره؟ کنسرو ببریم یا نه

١ . هتل خوب ٤ ستاره و قيمت معقول معرفي كنين ميدون تكسيم چون بچه كوچك دارم  ٢ .ساعت پذيرش و تحو ...

من هتل swissotel ميرم هميشه تو بشيكتاشه، 

٢ چك اينه و ١٢ چك اَوت، 

شب برسي پوله يه روز حساب ميشه.

اكثر مراكز خريد مك و سفورا رو دارن. ايستنگه پارك كه داشت.

سفورا لوازم ارايشه ديگه. از برند هاي مختلف. Nyx , urban decay, huda beauty, anastasia beverly hills و غيره رو داره صفورا

2740

ما یه خانواده تقریبا مذهبی هستیم که میخوایم اواخر ماه رمضون بریم ترکیه،یه پسر سه ونیم ساله دارم، اهل کلوپ و اینا نیستیم حجابمونم داریم، اگه کسی با این شرایط بود بگه باهم همسفر بشیم😍بیشتر برای خرید میریم😍

ارز دولتی که هنوز اعلام نکردن که  اما من 4 راه استانبول بودم 6280 فروش داشتن

چقدر گرون .یعنی ادم میره اونجا دست به هرچیزی بزنه اولش این ریال و دلار توی ذهنش میاد بعد خرید میکنه

١ . هتل خوب ٤ ستاره و قيمت معقول معرفي كنين ميدون تكسيم چون بچه كوچك دارم  ٢ .ساعت پذيرش و تحو ...

من كلا٣بار إستانبول رفتيم .هتل ٤ستاره خوب به نظرم تايتانك و لارس پارك تو تكسيم خيلي خوبه.از مسافراشون پرسيدم راضي بودن.از هتلاي إستانبول توقع خيلي زيادي نبايد داشته باشي.همشون اتاقاشون كوچيكه.لوازم ارايش رو هم از پاساژ جواهير بخر .همون طبقه اول سمت راست وارد شدي يه مغازي معروفه الان اسمه يادت نيست همه چيز داره.جواهير هم خواستي بري با مترو برو دوتا ايستگاه بعده تكسيمه.با تاكسي هم خواستي بري كلي بايد چونه بزني با١٠تله ميشه رفت

هتل vardar palaceنزدیک میدون تاکسیم خیلی مناسبه. 

تو مراکز خرید oliviumرو حتمااااا برین. تنوعش عالیه با قیمت پایین. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...