2737
2739
عنوان

تیرویید در بارداری.کمک

55398 بازدید | 47 پست

سلام.ببخشید من الان هفته ۱۲ هستم.سه هفته پیش آز تیرویید دادم.tshمن ۴.37بود.دیدم تو رنجه.دیگه پیگیر نشدم.امروز که رفتم دکتر زتان.گفت  چرا نرفتی متخصص غدد.دیر شده .امروز حتما برو.باید زیر ۴ باشه .ممکنه رو هوش بچت تاثیر بذاره...کسی تجربه ای داره؟خیلی نگرانم.اخه رنجش تا 4.99بود..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دو نرماله عزيزم ايشالا چيزي نيست

من وقتي فهميدم حاملم ١٨بود دكتر گفت بايد سعي كنيم تا شيش ماه بياريم پايين چون كمكاري برا بچه و پركاري برا مادر مضره

متاسفانه من اي پي بودم

الانم ٠.٣٣شده

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا نگران نباش.

من تو ماه 5ام دکترم بهم قرص داد.فک کنم3.33 بود.

اصلا نترس خیلی هم زود متوجه شدی.اگ قرص نخوری تا اخر بارداری خطرناکه.اما الان ک متوجه شدی قرص بخور هیچ چی نمیشه.

هرماه تحت نظر دکترت باش.نگرانم نباش

عزیزم نگران نباش. حتما برو پیش متخصص غدد. کسی که سابقه تیروئید داره در طی بارداری شدیدتر میشه و حتما باید تحت نظر باشه. من خودمم دارم و هر روز قرص میخورم و همیشه تو رنج ثابتی هست عددش

2738

عزیزم به هیچ وجه تی اس اچ 4 برای بچه مشکل بوجود نمیاره،دکتر من فوق تخصص غدده گفت از 10 بالاتر رو ذهن بچه تاثیر میذاره،شما خیلی زود فهمیدی هرچه زودتر برو دکتر وقرصتو شروع کن فقط برای اینکه بالا نره ونرمال بشه.فقط و فقط هرماه برو آزمایش تی اس اچ بده تو دوران بارداریت ،دکترا میگن نمیخواد هر دوسه ماه بیا،ولی دوستم کم کاری تیروید داشت مثل شما تو دوران بارداری دکتر بهش گفته بود هر دو ماه آز بده،اینم دوز قرصش کافی نبوده براش تی اس اچش بالا رفته بود ندونسته بچش سقط شد،کم کاری کنترل نشده باعث سقط میشه.

حتما حتما قرصو ناشتا بخور تا یکساعت بعدشم جز آب چیزی نخور،چون قرصش حساسه شاید جذب نشه،تا چهار پنج ساعت بعد مصرف قرص گردو مصرف نکن چون عملکرد قرصو پایین میاره،کلمو شلغمو اسفناج هم اصلا مصرف نکن باعث تشدید کم کاری میشن.

2706