2733
2739
عنوان

خانمی رو می شناسید که با وجود اینکه بارداره اما سیگار مصرف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6319 بازدید | 33 پست
چراینقد سیگار زیاد شده ؟زن ومرد هم نداره همه دارن مصرف میکنن هرچی میگیم بابا 50 درصد اونایی که سرطان ...

متاسفانه زیاد شده ،معمولا اولش برای پز و کلاس گذاشتن شروع میشه اما به مروره زمان دیگه کنار گذاشتنش سخته و اعتیاد داره و ترکش خیلی سخته

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

من خودم به شکل گذری خانم بارداری رو دیدم که سیگار می کشید. ازش پرسیدم می دونی چقدر برای بچه ضرر داره . گفت می دونم اما نمی تونم ترک کنم. و اینکه چون ناخواسته باردار شده بود و اصلا راضی نبود استرس گرفته بود و سیگار میکشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم برااون بچه هایی که مامان باباهاشون سیگارین   

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2731
من خودم به شکل گذری خانم بارداری رو دیدم که سیگار می کشید. ازش پرسیدم می دونی چقدر برای بچه ضرر داره ...

خانوم تهراني جدايي از بحث ميخواستم بهتون در مورد وضع بد سايت بگم كه چقدر راحت مزاحمين عضو ميشن ما كه كاربر هستيم و اينجا براي تبادل نظر ميايم و خود من به شخصه براي سؤال در مورد بچه هام ميام سايت و حضور مزاحمين هيچ تاثيري روي من نداره اما براي سايت شما اصلا خوب نيست و داره وجهشو خراب ميكنه من عضو شدم چون تبادل نظرها مال سالهاي قبل را ميخوندم ولي الان جو سايت اصلا خوب نيست ميخواستم ازتون خواهش كنم فاكتورهاي مهمتري را براي عضويت در نظر بگيريد مثلا كد ملي را هم بمواعيد كه هر مزاحمي نتونه عضو بشه و از عواقبش بترسه 

ممنونم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خانوم تهراني جدايي از بحث ميخواستم بهتون در مورد وضع بد سايت بگم كه چقدر راحت مزاحمين عضو ميشن ما كه ...

عزیزم ما فاکتورهایی که یک قسمتش رو خود کاربرا پیشنهاد دادند رو بررسی کردیم برای کاربرای خارج از کشور محدودیت ایجاد میشد و اینکه باز هم مشکل رو به شکل کامل برطرف نمی کرد. در حال حاضر تنها کاری که می تونیم انجام بدیم قطع دسترسی سریع کار است که اون هم خب تا قبل از اینکه پستی ارسال نکنه قابل شناسایی نیست. بعضی مزاحمها شماره دارند و میشه یک فکری به حالشون کرد اما بعضی ها هم از راههایی وارد میشن که قابل شناسایی نیست. متاسفانه فضای مجازی در کنار تمام منافعی که داره، آزار و اذیت های خودش هم داره که شاید واقعا براش راهکاری وجود نداشته باشه . کاربرای عزیز باید یک سری مسائل رو درک کنند و همش رو حساب کم کاری مدیر و مسئول سایت نزارن. خیلی کلاهبرداری ها از این طریق انجام میشه یکسری ها قابل پیگیری هست و یک سری ها هم نه. 

من همیشه به دوستان عزیز نی نی سایتی میگم که فکر نکنید چون اینجا فضای مجازی هست همه چیز باید مطابق با میل ما پیش بره. نی نی سایت دیگه اون نی نی سایت کوچیک نیست بزرگتر شده و اعضای اون بیشتر شدند پس ناهنجاری هایی که در محیط واقعی در شهر یا منطقه خودمون شاهد اونها هستیم می تونه در فضای مجازی هم اتفاق بیفته. در محیط واقعی 90 درصد مسائل از طریق شکایت برطرف میشه اما در فضای مجازی به خاطر ماهیتی که داره واقعا ممکنه این امکالن فراهم نباشه. ما تمام کارهای لازم رو در خصوص مزاحمین سایت انجام می دیم اما این بستگی داره که چقدر اطلاعات واقعی باشند 

عزیزم ما فاکترهایی که یک قسمتش رو خود کاربرا پیشنهاد دادند رو بررسی کردیم برای کاربرای خارج از کشور ...

بله درست ميگيد و حق با شماست و اين مشكل تو فضائ مجازي عادي هستش و نميشه مشكل را ضعف سايت دونست ،شايد اگر كاربرهاي خارج از كشور مشكل كد ملي را نداشتن راحتر ميشد درستش كرد ، البته خوب اونا هم كد ملي دارن كه همون پي پي سي نامبرشون هست ولي نميدونم سيستم بتونه دو نوع متفاوت كد ملي را بخونه يا نه كه خودش جاي بررسي داره ، به هر حال ممنون كه جواب داديد اميدوارم اين مزاحمين هم از سايت دل بكنن و برن 🙏❤

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2740
من همیشه به دوستان عزیز نی نی سایتی میگم که فکر نکنید چون اینجا فضای مجازی هست همه چیز باید مطابق با ...

بله درست ميگيد حق با شماست سايت بزرگتر شده و چون فضا مجازي هست كاربرها خودشون نبايد به مزاحمين ميدون بدن شايد اينطوري وقتي توجه كمتري ببينن كمتر بيان به سايت

عزیزم ما فاکتورهایی که یک قسمتش رو خود کاربرا پیشنهاد دادند رو بررسی کردیم برای کاربرای خارج از کشور ...

باعرض سلام و خسته نباشید
ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات عرضی خدمتتون داشتم :
من یکی از کاربرهای قدیمی سایت هستم ( از سال 93) که از سال 93 تاکنون از همه مطالب مفید سایت استفاده کردم و برام مفید بوده از این بابت از شما تشکر میکنم همچنین تقریبا کامل با ساز و کار نی نی سایت آشنا هستم
من بعلت مشکل شدید مالی که اخیرا برام بوجود آمده از شما تقاضا دارم که اگر هر کمک یا همراهی از طرف من بصورت غیر حضوری بر میاد دریغ نکنید مثل کمک به نی نی یار ها یا حتی مسئولیت تمام و کمال نی نی یار یا هر کاری که صلاح میدونید
تحصیلات من کاردانی حسابداری هست و آشنایی کامل با زبان انگلیسی و کامپیوتر گرچه فکر نکنم برای کار شما اهمیت چندانی داشته باشد و ساکن غرب تهران هستم
عاجزانه از شما خواهش میکنم که من را در اولویت قرار دهید.
تماس :در خواست دوستی فرستادم تو خصوصی شماره ام رو میگم
با تقدیم شایسته ترین احترامات
نیلوفر سلیمانی

مگه خواهر شوهرا هم جزو انسانن😂😂😂😂

بله.من انسانم و خواهر شوهرم...عروسمون‌ همزمان سمت عروسی و خواهرشوهری رو داره...یعنی نصف انسان و نصف حیوانه؟؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

يكي از اشناهاي نزديك من هم حشيش مصرف داشت هم الكل هم سيگار 

حتي دارو هاي سقط هم خورد اما بچه موند ولي بچش خيلي بينهايت باهوشه

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

❤❤❤سلام خانوم تهرانی میشه یه مسابقه بذارید چندوقته مسابقه برگزار نکردید . میشه خواهش کنم جوایز هم از تو سایت های سیسمونی فروشی بزارید به درد بچه ها میخوره .ممنونم