2726

متاسفانه با وجود اینکه در  این زمینه مقالات و فیلم های زیادی تهیه شده باز هم شاهد هستیم که بعضی از خانم های باردار سیگار مصرف میکنن

استنشاق بوی سیگار برای خانم باردار کاملا خطرناک است و عواقب خودش رو در پی داره

نی نی سایت در قسمت مجله به این موضوع به شکل کامل پرداخته   

لینک مطلب

اما آمارها نشون می ده که متاسفانه سالانه تا چه اندازه خانم های باردار قربانی مضرات ناشی از دود سیگار هستند

شما بین اطرافیان مورد مشابهی رو می شناسید؟ خانم بارداری که سیگار مصرف کنه یا در معرض دود سیگار قرار گرفته باشه 

سلام،همینجا دیدم،حتی دیدم مشروب و الکل استفاد میکردن تو بارداری.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوب مطمئنابچه شون معیوب خواهدشد.

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بله 

هم اینکه در معرض دودش بودن 

هم یکی بود قلیون میکشید. 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

بله من تو بيمارستاني كه زايمان كردم تعدادي از خانومها خيلي راحت ميرفتن بيرون بيمارستان سيگارشون را ميكشيدن و ميومدن پيش بچشون ميخوابيدن هيچ منعي هم نداشتن من تعجبم از اين بود كه بچه ها هم سالم و تپلي بودن البته خدارو شكر كه سالم بودن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

چراینقد سیگار زیاد شده ؟زن ومرد هم نداره همه دارن مصرف میکنن هرچی میگیم بابا 50 درصد اونایی که سرطان ریه دارن سیگاری بودن اصلا انگار نه انگار... بایه پوزخند که انگار ماهیچی حالیمون نیست روبرو میشیم  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2706