2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال دیگه شرمنده این قد میپرسم ما تو منطقه محروم هستیم و اینجا متخصص پوست نداره اینه که مزاحم شما میشم.

دقیقا روی صورتم به موازات گوش به فاصله ۱ سانتی متری گوشم یک توده که انگار توش آب هست ایجاد شده که دست میزنم درد میگیره دکتر عمومی میگفت آکنه هست که باید شکافته بشه به نظرتان چیه چکار کنم خوب شه

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
2731
زنده باشی😊

ی کرم روشن کننده معرفی میکنید افتاب پوست صورتمو کدر و تیره کرده 

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد

خانم دکتر صورتم خیلی لاغره نمیشه بدون انجام تزریقات با خوردن قرص صورتا توپر کردباتشکر

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 
بله ایران هستم ،انشالله تا ابانماه تهران مطبخودمو دایر میکنم ،الان اخرای طرحمه تو یه شهر کوچیک مطب د ...

من آذر میام ایران عزیزم  آدرست رو برای من هم بزار

آرزوی موفقیت براتون دارم♥️🙏

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
یه سوال دیگه شرمنده این قد میپرسم ما تو منطقه محروم هستیم و اینجا متخصص پوست نداره اینه که مزاحم شما ...

ببخشید دیر شد🙏🏻عزیزم ضایعات پوستی رو تا نبینه ادم نمیتونه تشخیص درست بذاره 🌺🌺

ی کرم روشن کننده معرفی میکنید افتاب پوست صورتمو کدر و تیره کرده 

بین برندهای ایرانی روشن کننده سی گل ،

روشن کننده های خارجی هم اوریاژ برند متعارفیه،

ولی یادمون باشه درمان لکهای صورت بعضی وقتها نیاز به داروهای ترکیبی داره که توسط پزشک نسخه میشه😊

عزیزم یه تاپیک راجع به تیرگی چشم نوشته بودم😊😊میتونی لطفا از بین تاپیکهام اون رو مطالعه کنی ❤️ ...

سلام

دکترمهربان ابرسان پوست ازچه سنی باید استفاده بشه؟وچه مارکی بهتره؟!

😉😉خدایا چون دیدم ناظری ساکتم😉خدایا ممنون بابت مهربونیات 💖💖💖💖
سلام دکترمهربان ابرسان پوست ازچه سنی باید استفاده بشه؟وچه مارکی بهتره؟!

سلام عزیزم، ابرسان اصلا محدودیت سنی نداره😊❤️❤️❤️هر چه زودتر شروع کنید شادابتر میمونید🌺عزیز دلم بسته به میزان هزینه ای که میتونی بکنی انتخاب کنید ،

پریم یا اوسرین یا اوریاژ