2737
2739
عنوان

بچه دوستم امروز صبح رفت پیش خدا !!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 172360 بازدید | 1568 پست
سلام ای غروب غریبانه دل سلام ای طلوع سحرگاه رفتن سلام ای غم لحظه های جدایی خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای قصه عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن عشق خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من تو را می سپارم به دلهای خسته تو را می سپارم به مینای مهتاب تو را می سپارم به دامان دریا اگر شب نشینم اگر شب شکسته تو را می سپارم به رویای فردا به شب می سپارم تو را تا نسوزد به دل می سپارم تو را تا نمیرد اگر چشمه واژه از غم نخشکد اگر روزگار این صدا را نگیرد خداحافظ ای برگ و بار دل من خداحافظ ای سایه سار همیشه اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم خداحافظ ای نوبهار همیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوابیدی بدون لالایی و قصه - بگیر اسوده بخواب بی دردو غصه - دیگه کابوس زمستون نمی بینی - توی خواب گلای حسرت نمی چینی - دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه - جای سیلی های باد روش نمی مونه - دیگه بیدار نمیشی با نگرونی - یا با تردید که بری یا که بمونی - رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی - قانون جنگل و زیر پا گذاشتی - اینجا قهرن سینه ها با مهربونی - تو تو جنگل نمی تونستی که بمونی - دلتو بردی با خود به جای دیگه - اونجا که خد ابرات لالایی میگه - میدونم میبینمت یه روز دوباره - توی دنیایی که آدمک نداره
دیشب خواب تورا دیدم چه رویای پرشوری ............. انگار که توی خواب دیدم تو سالها از من دوری............. تورا توی باغی دیدم که سرتاسر خزان بود.......... هزارون چشم پر زاشک به طاق آسمون بود............ مثال عکس قرص ماه میون آب نشستی........... تا دست بردم بگیرمت پرچین شدی شکستی............ آه ای فلک نفرین بتو ببین چه میکشم من............ جدا از آن مهرآفرین میون آتشم من .
2731
2738
ببخشید باعث ناراحتی شما میشم . ولی دلم می خواد درد دل کنم . دلم می خواد حرفای دلمو بگم . آخه خیلی برام سخته . آخه خودمم مادرم . دختر 3 ماهه دارم . رهارو دیده بودم . خنده هاشو دیده بودم . باهاش بازی کرده بودم . بغلش کرده بودم . خیلی سخته که این دفعه دوستمو بدون رها ببینم .
آخه خیلی ناراحت شدم دارم گریه میکنم
من یه بچه فقط 1.5 ماهه سقط کردم داشتم دیوانه میشدم خدابهشون صبر بده
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
2706