2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روال عادی زندگی هم کار خونه هم بیرون ....فقط سنگینی بلند نمیکنم 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

کم کرده بودم. تمیزکاری با شوهرم بود. بیچاره هنوزم انجام میده

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2740

من همه کارامو خودم میکنم با اینکه الان ۶ماهمه همممه کارامو خودم میکنم متهها تنها افاوتی ک کردم اینه ک قد بلندی نمیکنم بخوام چیزی رو از بالای جایی بردارم ب شوهرم میگم.یا جیز سنگین اصلا بلند نمیکنم و در ضمن کارامم عگهمه رو دتبال هم یهو انجام نمیدم وسطش هی میام میشینم ی چیزی میخورم دراز میکشم بعدباز بقیه کارامو میکنم.اینطوری ن ب خودم ن ب نی نی ام فشار نمیاد.درضمن تو بارداری اگر کار سنگین کنی یا خسته بشی خود نی نی با دلدرد یا کمردردات بهت الارم میده اینطور نیس ک عین بنز کارکنی😂

منم کلی کارمیکردم ازقبلم بیشترکارمیکردم تازه خیلی هم زرنگ شده بودم صب ساعت پنج من بیداربودم     یعنی اولین سالی بودکه اونطورخونه تکونی کرده بودم خونه برق میزد وسطاهم استراحت میکردم 

منم همه کارامو خودم میکنم.فقط چون سه ماهه اول شدیدا ویار داشتم،نمیتونستم غذا بپزم.مامانم غذا میداد.

جارو هم شوهرم میزد،که الان رفته ماموریت،اونم خودم میزنم😔

کار خونه اصلا سخت نیست،هفته ای یه بار دستمال کاری و جارو و تمیزکردن سرویس بهداشتی.

زود زود انجام دادنش باعت میشه تلمبار نشه.

بعضی کاراهم که چندماه یه باره.

مثه خالی کردن ویتیرین و اینا...

کلا ولی استراحتم بیشتر شد تو بارداری،الان دو هفتست سنگین شدم.برتم سخت شده،ولی خوابمم کم شده