2733
2734
عنوان

همسایه مطلقه من

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 45 پست

زنای مطلقه تواین جامعه تو شرایط سختی زندگی میکنن بخصوص اگه بچه هم داشته باشن لطفا با اونا محترمانه رفتار کنیم...همدیگرو درک کنیم یه زن مطلقه هم حق زندگی شرافتمندانه داره نوع نگاهمون رو کمی تغییر بدیم و اگه فردی از آشنایان سعی در تخریب اونا کرد تا با چشم خودمون رفتار ناهنجاری ندیدیم همراهی نکنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
البته حرف شما تا حدودی درسته ولی اگه خدای نکرده یبار از یکی با همین ویژگی زخم بخوری دیگه هرگز نمیتو ...

عزیزم هر وقت زخم خوردم در اسرع وقت می رم از همسرم جدا می شم. ولی قبلش کاری به حریم خصوصی زندگی مردم ندارم. من با شوهرم ازدواج کردم و اگرم بخوام زخم بخورم از همسرم می خورم. با کس دیگه ای ازدواج نکردم که بخوام ازش بی وفایی ببینم و زخم بخورم.

به زن های شوهر دار اعتمادی نیست دگه چه برسه مجرد و مطلقه

یعنی الان به خود شما اعتمادی نیست و ممکنه ی آقا که ببینی هر کاری بکنی؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2740
عزیزم هر وقت زخم خوردم در اسرع وقت می رم از همسرم جدا می شم. ولی قبلش کاری به حریم خصوصی زندگی مردم ...

واقعا موافقم چقد باید هوای مردا رو داشته باشیم که خانومای دیگه از راه به درشون نکنن. مردی که گند بزنه به زندگیش همون بهتر که از راه به در شه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
واقعا فاز همسایه قبلیش چی بوده!؟😕 اگه اینقدر به همسرش شک داره،چرا مونده تو اون زندگی!؟ حالا این خ ...

این خانوما این طور تربیت شدن که با شیش لول وایسن بالای سر شوهرشون که دزد نبره. انگار گنجینه طلاس

یکی از اشناها میخواست ازدواج کنه پسرش عاشق یه خانم مطلقه شده که بچه هم داره و از پسره بزرگتره بعد مامان پسره جیش دختر بچه زده به پسرش که اگه طلسمه باطل شه متاسفانه این عقاید مسخره هست 

من میخوره به دیوار سرم ...هی میگیره به سیگار پرم💔
یکی از اشناها میخواست ازدواج کنه پسرش عاشق یه خانم مطلقه شده که بچه هم داره و از پسره بزرگتره بعد ما ...

😃😃😃😃😃😃😃این ادما هنوز منقرض نشدن؟؟؟؟

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2706