2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از 9 سالگی قراره بفرستم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2728

من مدرس زبانم اگه بچه داشتم اصلا از بچگی کلاس زبان نمیزاشتمش  مگر اینکه می‌دیدم واقعا استعدادشو‌داره و واقعا علاقه منده

بچه های ک بی علاقه میان یا دوس ندارن خودشون و‌ب زور خانواده میان اصلا یاد گیریشون خوب نیس 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2738

خودم از یازده سالگی رفتم...به نظرم دیره. زودتر باید شروع کرد و حتما باید فرستاد! مثل نون شب واجبه و چیزیه که هیچوقت از یادگرفتنش ضرر نمی کنه...ولی از یاد نگرفتنش خیلی ممکنه ضرر کنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

خانم دکتر شعرا هم اینجا تاپیک زدن در این مورد توضیح دادن که از 9 سالگی مناسبه.

سرچ کنید میاد.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
من مدرس زبانم اگه بچه داشتم اصلا از بچگی کلاس زبان نمیزاشتمش  مگر اینکه می‌دیدم واقعا استعدادشو ...

شهرزاد جان دختر من ۹ سالشه...پدرش خیلی تاکید میکنه که دیر شده و باید زودتر میفرستادیمش...

ولی من معتقدم وقتی ۱۱ سالش شد زمان مناسبیه برای یادگیری زبان دوم...

نظر شما چیه؟؟

خانم دکتر شعرا هم اینجا تاپیک زدن در این مورد توضیح دادن که از 9 سالگی مناسبه. سرچ کنید میاد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1705184/نکته-تربیتی-کودکانمان-را-از-چه-سنی-به-کلاس-زبان-خارجی-بفرستیم-پاسخ-از-دکتر-زهرا-شعرا?postId=56562934

از چند سالگی خوبه بذاریمشون؟

ببین بستگی به زبان امور داره  استعدادشان داره یا نه من دیدم بچه ای ک واقعا مستعد بوده و خیلی خوب بالا اومده و در کنارش شاگردی ک چندین ساله میاد کلاس و نتیجه ای نگرفته  ولی درکل از هفت سالگی خوبه قبلش نباشه بهتره 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
شهرزاد جان دختر من ۹ سالشه...پدرش خیلی تاکید میکنه که دیر شده و باید زودتر میفرستادیمش... ولی من مع ...

می‌دونی عزیزم الان نظریه ها متفاوتن همین الان دارن از سن پایین شروع میکنن بچه دو زبانه بار بیاد نمیدونم سیستم درستیه یا نه واردش نشدم  ولی با توجه به چیزی ک دیدم میتونم بگم از دورانی ک بچه مدرسه میره بهتره  تا اینکه قبلش بره  معمولا میگن هفت تانه خوبه شروع کنن  هرچند وقتی از اوان کودکی بچه کلاس زبان میره پروسه اش خیلی طولانی تر میشه ممکنه وسطش خسته شه 

2706