2733
2739
عنوان

نشتی کیسه اب

559 بازدید | 25 پست

سلام خانما. صبح که از خواب بیدار شدم خیلی خیس بودم حتی بالشتی که لای پاهام گذاشته بودم خیس بود و تا نزدیک رون پام هم خیس بود هیچ بویی نداشت اما دو دل بودم که سفید رنگه یا بی رنگ. سر شب دو باره احساس کردم خیس شدم وقتی با دستمال کشیدم دیدم خیلی مرطوب شدم و دوباره تا نزدیک رون پام خیس بود که این سری بی رنگ هم بود. ب نظرتون اسا کیسه ابه؟ الان سی و شش هفته و دو روز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببين من خودم نشتي داشتم نميدونستم ٣٥ هفته زايمان كرذم فقط اينو بگم ٣ روز پيشش آب كيسه ١٣ بود روز زايمان ٦ شده بود دقيقا هم همين حالات تو اما خفيف تر مثلا هي شرتم خيس ميشد يا مثلا فك ميكردم پام خيسه

امسال سال خوش اقبالی حیرت انگیز من است....

برو که بلای من سرت نیاد بدو بیمارستانی که ماما کشیک داره باید بهت سرم بزنن و تا جایی که میتونی الان اب و آب میوه بخور خیلیم استراحت کن خیلییی مایعات بخور تا میری درصدیش جبران بشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706