2733
2734
عنوان

اسم دخملم

819 بازدید | 46 پست

اسم دخترم پرنیا هست.اسم نی نی دومم رو چی بذارم بنظرتون؟

رونیا

آنیا

آترینا

وانیا

نظرتون چیه؟

گزینه قشنگ تری دارین پیشنهاد بدین؟

تعداد رای : 29
نظرسنجی
رونیا
5
17%
آنیا
10
34%
وانیا
10
34%
آترینا
4
13%
الا بذکر الله تطمئن القلوب

تمام اسم هایی که گفتی منو یاد رانی انداخت😕

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها به منم نظر بدين با اجازه استارتر منم نذر دارم اسم حضرت علي بزارم نميدونم ارميا بزارم يا ايل ...

ارمیا اهنگ دخترونه داره.ایلیا بهتره

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
بچه ها به منم نظر بدين با اجازه استارتر منم نذر دارم اسم حضرت علي بزارم نميدونم ارميا بزارم يا ايل ...

ایلیا

ارمیا البته اسم حضرت علی نیست و اسم یه پیامبره

خیلی هم اسم سوسولیه 

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))

ارمیا خییییییلی قشنگه😍😍

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2738

ایلیا بهتره ارمیا انگار اسم دختره

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛

پریما 

هلنا

هلیا

مرسانا

ملینا 

آریانا

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2706