2737
2739
عنوان

خدا نگذره

156 بازدید | 11 پست

خدانگذره از کسی که با آبروی دختر مردم بازی میکنه ایشالا سر ناموسش بیاد 

خدانگذره از کسی که با زندگی دختر مردم بازی میکنه با احساسش بازی میکنه دلشو میشکنه جوری که صدای شکستنش به گوش هر کس و نا کس برسه و هزار جور حرف پشت اون دختر از همه جا بیخبر بگه

دلم گرفته همین.بدون شرح

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕

😔😔😔 بلهههه

👰🤴تورا به اندازه همه کسانی که نمیشناخته ام دوست میدارم.برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود و برای خاطر نخستین گناه.تو را به اندازه همه کسانی‌که دوست نداشته ام دوست میدارم.تورا بخاطر دوست داشتن، دوست میدارم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا .خدای ظالماس انگار💔💔💔💔💔

نه خدا خدای حقه مطمئن باش فقط هروقت خودش بدونه جواب میده

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕
انشالله. دم اذانه خدا سزا همشونو بده😭

انشاءالله

2738

خدا لعنتشون کنه😢😢😢😢

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
چیشده

به قول ابی قصه ی همیشه تکرار.....

دل شکوندن و ابرو بردن