2733
2734
عنوان

حالمون خوب بشه

112 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من چندوقته باشوهرم جنگ داریم هرچقدکوتاه میام باز اون کوتاه نمیاد من به خاطر بچه کوچیکم کوتاه میام واسه ارامش ولی برعکسه سرهیچی دعوامیندازه..امروز هرچی ازدهنش بودبهم گفت منم گفتم خواهرومادرخودته که مادرش شنیداومده بالا هرچی ازدهنش دراومده بهم میگه پسرش مثل ماست وایساد نگاه کرد..چیکارکنم..؟؟گفت بروخونه بابات من نرفتم چون خونه خودمون یه روز بیشتر نمیذارن بمونم

ببخش مامانش واقعا بيشعور به جايي كه بياد و اشتي بده 

اري از پشت كوه آمده امچه ميدانستم اين ور كوه بايد براي ثروت حرام خورد........براي عشق خيانت كرد، براي خوب ديده شدنديگري را بد نشان دادبراي به عرش رسيدن ديگري را به فرش كشاند وقتي هم با تمام سادگي دليلش را ميپرسم مي گويند از پشت كوه آمده............ترجيح ميدهم به پشت كوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اين كه اين ور كوه باشم و گرگ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

گفت برو ولی نرفتی😯😯😯😕😕😕😕😕دیگه چه راه حلی ما بدیم بشین اونجا همه بریزن تو سرت

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بنظر من از خونت بري اونا از خداشونم هست چرا خونت و ترك كني؟؟

اري از پشت كوه آمده امچه ميدانستم اين ور كوه بايد براي ثروت حرام خورد........براي عشق خيانت كرد، براي خوب ديده شدنديگري را بد نشان دادبراي به عرش رسيدن ديگري را به فرش كشاند وقتي هم با تمام سادگي دليلش را ميپرسم مي گويند از پشت كوه آمده............ترجيح ميدهم به پشت كوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اين كه اين ور كوه باشم و گرگ....
2738

البته اگه خونوادت پشتت باشن خوب باز. همه چي فرق داره

جيگيلي جونم چرا تعجب ميكني دروغ كه نميگم

چندبارخانواده خودم رومداخله دادم ولی باز همون همون..تازه یه باربرگشت روی پدرومادرم که دخالت نکنین..خونمون فقط میگن طلاق منم نمیخوام به خاطربچه..من باخانوادش کارنداشتم شوهرم مدام به من فحاش میکنه به خانواده من ..منم دیگه طاقتم تموم شد..حالا خودش یکسال رفتن اومدن بله گرفتن میگه ترشیده بودی..