2733
2734
عنوان

امتحان ریاضی پسرم راهکار بدید

1055 بازدید | 22 پست

پسرم امتحان داره اما نمیخونه چکارش کنم من استرس گرفتم اما خودش اصلا خیلی ریلکس دایم میرم تو اتاق نگاهش میکنم میبینم داره بازی میکنه😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام..اینبار دیگه امتحان ترمه و باید بخونه.......میدونم غیرمتعارف هست ولی برو بست بشین کنارش و بگو باید درس بخونه........البته بعد امتحان از بازی مورد علاقش محرومش کن واسه چند روز و بهش بگو دفعه آخری هست که اینکار رو میکنی

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  
2738
امشب ازبرنامه یاغذای موردعلاقش محرومش کن

باور کنید گوشیش رو گرفتم دو چرخه رو هم گرفتم بهش میگم مامان تو رو خدا بشین بخون شایدم یکم بخونه اما اون استرسی که ما شب امتحان داشتیم رو اصلا نداره

آخه کلاس هفتمه امتحان ریاضی هست واقعا هیچ چی بلد نیستم من که بخوام کار کنم 

دخترمنم هفتمه دیروزریاضی داشت سخت نبود.اونم نمیخوندرفتم پیشش گریه کردم گفتم بچه های جاریم بعدا مسخرت میکنن ووو یه کم احساساتیش کردم اشکشودراوردم اونم شروع کردبه خوندن😁

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
آخه کلاس هفتمه امتحان ریاضی هست واقعا هیچ چی بلد نیستم من که بخوام کار کنم 

من جای شما باشم فقط یکبار تذکر میدم که درسشو بخونه . ته تهش اینه که این امتحانو میافته و مجبور میشه شهریور دوباره امتحان بده و تابستونش خراب میشه . اینجوری یادمیگیره با عواقب طبیعی کاراش روبرو بشه . گاهی باید اجازه داد بچه ها ریسک کم خطر بکنن و خودشون نتیجشو ببینن

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
دخترمنم هفتمه دیروزریاضی داشت سخت نبود.اونم نمیخوندرفتم پیشش گریه کردم گفتم بچه های جاریم بعدا مسخرت ...

منم به خدا اصلا اهل داد و جیغ نیستم همش با خواهش ازش میخوام اما اون گرایش درونی که خودم زمان مدرسه داشتم رو نداره میخوام بدونم چطوری میتونم مثل خودم بکنمش

2706