2737
2734
عنوان

تو بارداری چه مدلی باید خوابید؟🤔

237 بازدید | 23 پست

خانما من کلا تو فامیل معروفم ب بدخابیدن 

بیچاره شوهرم صبح ها پامیشم میبینم انقد لگد زدم پرت شده اونور

از چندماهگی به بعد باید پاشد پوزیشن تغییر داد بعد خوابید؟خیلی میترسم الان 17هفته م

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا از ۱۲ هفته باید رعایت کنی و به پهلو بیشتر بخوابی.

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2728

میگن باید ب پهلو خوابید .. نمیدونم بعضیا میگن بیست هفته ب بعد بعضیا میگن 25 هفته

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

من تو چهارم وقتی به پشت میخوابم سنگینیشو حس میکنم سریع به پهلو میشم میگم گناه داره فشار بیاد بهش

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
وای یعنی از الان نه اینی که میگن باید پاشی بعد جا ب جا شی تا بندناف گره نخوره این چیه

فقط باید با احتیاط جا بجا شی.نیازی به نشستن نیس

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

باید به پهلو خوابید

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
من تو چهارم وقتی به پشت میخوابم سنگینیشو حس میکنم سریع به پهلو میشم میگم گناه داره فشار بیاد بهش

من وقتی ب چپ میخابم سنگینیشو احساس می کنم....فقط ب راست میتونم راحت بخوابم

2706