2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساحل کُلوا.جزیره گوا .هندوستان😍😍😍😍

عااااالیه  😍😍

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
2731

اینم کلبه محل اقامتمون در گوای هندوستان.عاشق اینجام.

اول صبح بیدار شدن با آواز انواع پرنده های مختلف و خوش صدای هند و بعد که از تخت میای پایین انگار تو بهشت خدایی😍

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
عکاسی با گوشی من

چه خوبن  😍

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔
اینم کلبه محل اقامتمون در گوای هندوستان.عاشق اینجام. اول صبح بیدار شدن با آواز انواع پرنده های مختل ...

واااای دلم خوااااست  😍

عکسا عااالین واقعاً  😍😍😍

واااای دلم خوااااست  😍 عکسا عااالین واقعاً  😍😍😍

توی هند آدم دلش میخواد ثانیه یه ثانیه عکس بگیرع

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2740

چه خوووبن آفرین  😍😍

چه خوووبن آفرین  😍😍

قربونت عزیزم ❤️ 😍 

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
قربونت عزیزم ❤️ 😍 

عکاسین؟

عکاسین؟

نه عزیزم فقط علاقه دارم به عکاسی.قراره دوربین حرفه ای بخرم 😍

نه عزیزم فقط علاقه دارم به عکاسی.قراره دوربین حرفه ای بخرم 😍

منم خیلی علاقه دارم  😍 

حرفه ای ترین دوربین درحال حاضر چیه؟ میدونین؟ قیمت مناسبم باشه

اینم کلبه محل اقامتمون در گوای هندوستان.عاشق اینجام. اول صبح بیدار شدن با آواز انواع پرنده های مختل ...

خوشبحالت چه جای قشنگی

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
2706