2737
2734

اعصابم خورده...کارم شده پول درآوردن و خرج کردن واسه زندگیم..واسه خونه واسه بچه واسه خودم...یه قرون از شوهرم نمیگیرم...اون پول مهد میده و کرایه خونه...منم که کارم شده قسط دادن واسه وامهایی که واسه پول پیش خونه گرفتم...همه جوره تحت فشارم همه ازم میخوان که سرویس بدم بهشون...ببینید ناشکری نمیکنم اصلا..خدا ن سالم داده به خودمون و بچه سالم داده بهون میدونم همه اینا رو ولی خوب منم آدمم...من از کمک کردن لذت میبرم ...اصلا اهل منت گذاشتن نیستم...ولی خسته م بچه ها...شوهرم طلبکاره ازم میگه اخلاقت گنده میگه عصبی شدی ولی نمیاد یه لحظه بشینه فکر کنه که خب چراااا...از صبح 6 صبح بیدارم تا 12 شب که بخوابم ..با هزار تا آدم نفهم سرکار دارم سر و کله میزنم و میرم خونه میبینم شوهرمم به احساساتم توجه نمیکنه...

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  

تو این شرایط سخت که کار شوهرمم زیاد میزون نیست..پدرشوهرم یه خونه خالی شهرستان داره که هیچ استفاده ای ازش نمیکنن. شوهر من تک پسره..ولی نمیفروشه بهمون کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه نشد.... شما دارید به بهترین شکل ممکن عمل میکنید اما ازون طرف....اما هرچقدر در مورد بقیه مهم باشه برای موقعیت شما مهمتره....ببخشید که راهکاری بلد نیستم اما تشکر میکنم که پا به پای همسرتون فعالیت میکنید... جامعه به شما نیاز داره...

2731
2738

منم امروز صبح باهاش بحثم شد...گفتم من یه قرون ازت خرجی نمیگیرم ..به خرج خونه کلی کمک میکنم واسه خودم و بچه خرج میکنم اونوقت همش از من پول میگیری و میگی ندارم...خب به پدرت بگو خونه شهرستان بفروشه کمکت کنه

تو این شرایط سخت که کار شوهرمم زیاد میزون نیست..پدرشوهرم یه خونه خالی شهرستان داره که هیچ استفاده ای ...

یه نصیحت خواهرانه هم از من داشته باش-هییییچ وقت چشت دنبال مال یکی دیگه نباشه  همیشه از خدا بخواه صدبرابرشو بهت میده

یه نصیحت خواهرانه هم از من داشته باش-هییییچ وقت چشت دنبال مال یکی دیگه نباشه  همیشه از خدا بخوا ...

عزیزم 6 ساله ازدواج کردم و چشمم دنبالش نبوده ولی وقتی میبینم یه قرون هم بهم خرجی نمیده و حتی از من پول میگیره و میگه ندارم!!!

فقط یه لحظه به امضات فکر کن گلم...میدونم.روحیات زن با کار مردونه زیاد سازگار نیست.این ک هم زن باشی و هم مرد و کارای هردو رو انجام بدی روحیه ات بالاخره یجا کم میاره.اما خب شرایطی ک داری از خیلی از آدمای دوروبرم بهتره.خودت میتونی گلیمتو ازآب بکشی بیرون و منتظر شوهرت یا این و اون نیستن ک پول بذارن کف دستت و بری خرید و...اینه ک به آدم اعتمادبنفس میده.مطمعنم تو زن فوق العاده قوی ای هستی.به خودت افتخارکن

یه ارگان دولتی هستم درامدم خوبه تقریبا

میدونی عزیزم مقصر خود ماییم از روز اول هی سرویس میدیم بعد اونا فک میکنن وظیفه اس ولی وقتی ک نیاز ب کسی داری هیچکس نیست 

فان مع العسریسرا  
فقط یه لحظه به امضات فکر کن گلم...میدونم.روحیات زن با کار مردونه زیاد سازگار نیست.این ک هم زن باشی و ...

ممنونم عزیزم ولی واقعا امروز صبح کاسه صبرم لبریز شد

2706