2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محترمی.. منم ندارم    

شعر هاشو خیلی دوست دارم ولی فال زیاد اعتقاد ندارم اخه حافظ بیشتر از تمام شدن سختی ها و روی آوردن خوشی ها صحبت میکنه این خیلی خوبه که همیشه از امیدواری حرف میزنه ولی اگر بخوای فال بزنی بیشتر همین موضوعات رو میبینی و ممکنه اصن نفهمی مشکل کارت چیه گیرش چیه و راه حلش چیه بیشتر بهت امیدواری میده ولی باز به کسایی که اعتقاد دارن احترام میذارم

یه باور جدید هست که میگه:باورهای قدیمرو بذار کنار،تخم مرغ رو یه کم فشار بدی میشکنه!!😊😌
2738

ولی جدی تقریبا همه جوابا همیشه یه جوره مثلا میگه الان حال و احوالت بده ولی درست میشه مال من این شد

فقط اولاش درسته .. ولی من منتظر یار نیستم.  .. آخرشم که هرچه پیش آید خوش آید رو اصلا قبول ندارم.

فکر می کنید رسیدن به حاجت محال است ولی به زودی خبری بسیار خوش به شما می دهند. بی قرار و بی تاب شده اید. به هر کس که می رسید می خواهید خبری از او بگیرید اما بدانید انتظار امروز تلخ و وصال فردا بسیار شیرین است. خودتان را به دست سرنوشت سپرده اید و مطمئن هستید هر چه پیش آید رضای حق در اوست.

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
شعر هاشو خیلی دوست دارم ولی فال زیاد اعتقاد ندارم اخه حافظ بیشتر از تمام شدن سختی ها و روی آوردن خوش ...

دقیقا منم همینو میگم.        

منم عاشق شعرای حافظم روان و ساده است ولی در عین حال خیلی هم قشنگ و عمیقه  

ولی جدی تقریبا همه جوابا همیشه یه جوره مثلا میگه الان حال و احوالت بده ولی درست میشه مال من این شد ...

این تفسیری که همیشه برای فال حافظ نوشته میشه یه تفسیره عمومیه. شما به غیر از تفسیرش باید متن شعر رو هم بخونی و از طرفی توی آداب فال گرفتن هست که اگر جواب رو در صفحه اول پیدا نکردی اولین غزل صفحه بعد میتونه شاهد فال و پاسخگوت باشه. 

در هر حال فال به خاطر خوش یمنی گرفته میشه.

این تفسیری که همیشه برای فال حافظ نوشته میشه یه تفسیره عمومیه. شما به غیر از تفسیرش باید متن شعر رو ...

آره کلی گفتم این یه مثال بود زدم میخوام بگم همیشه اینطوری میگه که الان حالت بده فردا خوب میشه.. کلا چیزای خوبی میگه.

شعرای حافظو خیلی دوست دارم   ولی فال گرفتن رو واقعا قبول ندارم.