2737
2734

من یه پسر عمو دارم که مدتها قبل یعنی حدودا 20 سال پیش میفرستنش توی عشایر چادرنشین که به بچه های اونجا درس یاد بده بعد این پسر عموی ما اونجا عاشق یه دختر میشه و میره از پدر و مادرش اونو خواستگاری میکنه مامانم اینا که تعریف میکردن میگن روزی که ماها رفتیم خواستگاریش جلوه همه ما اومد نشست تو ماشین باهامون اومد شهر فکر کنید دختر عشایری که ده تا بچه بودن بعد دیگه می یارنش  شهر یه چند سالی درس میخونه و دیگه ول میکنه تا این که حدودا هشت سال پیش پسر عموم براش دیپلم میخره و چون پسر عموم  مسئول یکی از قسمت های یه دانشگاه معروف تو تهرانه خانمش رو هم مسئول یکی از قسمت های دیگه توی همون دانشگاه میکنه و همزمان با آون میفرستتش دانشگاه علمی کاربردی تا لیسانس بگیره 

تازگیا هم با کلی پول سنش رو توی شناسنامه کم کرده 

البته این کل ماجرا نیست ایشون الان یه خونه ی دوبلکس توی قیطریه برای خانمش خریده و براشون هم دو تا کلفت گرفته و کل بدنشون هم از فرق سر تا نوک پا عمل زیبایی کرده و دیگه کلا چیزی نیست که توی دنیا نداشته باشه این خانم

شوهرش هم که فقط راه میره و قربون صدقش میره 

فقط تنها ایرادش لهجشه که با این که تلاش میکنه ولی نمیتونه فارسی خوب صحبت بکنه

حالا خواستم بگم نه به خوب بودن نه بد بودن کلا اینا همش معادلات ذهنی ماست

در صورتی که معادلات ذهنی خدا خیلی خیلی پیچیدس

خوب حالا شما را تا قصه پر غصه ی دیگه به خداوند منان میسپارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تیتر تاپیکت با داستان همخونی نداشت🤔🤔🤔

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

تو فامیل ما هم دو تا از پسرا رفتن از شهرستانای خیلی پرت دختر گرفتن الان جفتشون تو شمال تهران خونه و زندگی دارن که خیلیا آرزوشونه

کین طلب در تو گروگان خداست زانک هر طالب به مطلوبی سزاست 💓❤💓
2706