2737
2734

یا نه؟

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

از این ساده دستیا 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این سیاها؟ 

فامیلمون پارسال از مغازه چرخ خیاطی فروشی گرفت ۵۰

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
از این سیاها؟  فامیلمون پارسال از مغازه چرخ خیاطی فروشی گرفت ۵۰

البته دستو دومشو.اما سالم بودا

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
اگر برای کارای ساده میخوای و از آدم مطمین بگیری که چرخش سالم باشه آره خوبه!برا چه کاری میخوای

واسه نیازمند میخوام بگیرم 

2738
از اون فلای من یا پروانه ایاس؟؟؟ اینایی ک من گفتم پارسال نوش۲۰۰بود

پروانه ای گلم 

خوبه۱۰۰تومن اگه تمیز باشه نوش پارسال۲۰۰بود

تمیزه کار نشده باهاش 

واسه نیازمند میخوام بگیرم 

آره خوبه البته به شرطی که سالم باشه!چرخ خیاطی کلن چیز حساسیه ممکنه ایرادای نهفته زیادی داشته باشه که یکم آدم باش کار کنه خودشو نشون بده!مثلا هی نخ پاره کنه یاسوزنش گیر کنه و ...

آره خوبه البته به شرطی که سالم باشه!چرخ خیاطی کلن چیز حساسیه ممکنه ایرادای نهفته زیادی داشته باشه که ...

باهاش میدم کار کنن ببینم چی به چیه