2737
2734
عنوان

به کمکتون نیاز دارم

257 بازدید | 46 پست

سلام دوستان می‌خوام یه موضوعی مطرح کنم؛جدیدأ با یه آقایی آشنا شدم که هنوز روردرو باهم حرف نزدیم.من تو یه شهرستان کوچیک زندگی می‌کنم واکثرأ همه همو میشناسن ولی این آقا در مرکز استان زندگی میکنه که بزرگتر هستش؛من وقتی به اونجا برم یک روزه میرم وبرمیگردم ومادرم یاکسی همراهمه که نمی‌تونم باهاش ملاقات کنم وصحبت کنیم.ایشون پیشنهاد دادن بیان شهرما اینجا همو ببینیم ولی اینجا کوچیکه هیچ جوره نمی‌تونم ببینمش؛ایشون خیلی ناراحت شدن وگفتن همش ضدحال می زنی؛بنظرتون چیکار کنم؛خیلی ناراحتم از اینکه نمی‌تونم دوکلمه حرف بزنیم رودرو برای آشنایی 

الهی اونقدر بخندید که عضله های صورتتون درد بگیره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی تاحالا از نزدیک ندیدیش؟؟؟؟ از فضای مجازی اشنا شدید؟ بنظرم خیلی ساده ای. بیشتر حواست رو جمع کن

👰🤴تورا به اندازه همه کسانی که نمیشناخته ام دوست میدارم.برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود و برای خاطر نخستین گناه.تو را به اندازه همه کسانی‌که دوست نداشته ام دوست میدارم.تورا بخاطر دوست داشتن، دوست میدارم😇
2728

ینی تاحالا از نزدیک ندیدیش؟؟؟؟ از فضای مجازی اشنا شدید؟ بنظرم خیلی ساده ای. بیشتر حواست رو جمع کن.

👰🤴تورا به اندازه همه کسانی که نمیشناخته ام دوست میدارم.برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود و برای خاطر نخستین گناه.تو را به اندازه همه کسانی‌که دوست نداشته ام دوست میدارم.تورا بخاطر دوست داشتن، دوست میدارم😇
2738
ینی تاحالا از نزدیک ندیدیش؟؟؟؟ از فضای مجازی اشنا شدید؟ بنظرم خیلی ساده ای. بیشتر حواست رو جمع کن

از نزدیک؛نزدیک نه؛آره اتفاقی آشنا شدیم؛حواسم هست؛برای آشنایی بیشتر می‌خوادحرف بزنه

اگه فقط دیدنه ، نیازی ب حرف نیس، بدون حرف زدن همو ببینین، حالا بعداً حرف میزنین

همو دیدیم بدون حرف زدن؛توی خیابون.بهش گفتم من نمی‌تونم بیام بشینم باهات حرف بزنم 

2706