2733
2734
عنوان

قطره چكوني

92 بازدید | 14 پست

😕

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچکن دهنم بازه 

نه نميشه 

دستم ميلرزه 😢😂

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728

اینقدر تو این نی نی سایت از قطره چکاندن خاطره بد دارم. موقع دادن قطره پسرم اعصابم خورد میشه.😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

حتما داری انقدر گریه میکنی که چشمات باز نمیشه تایپ کنی 😂😂😂😂😂

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
2738
حتما داری انقدر گریه میکنی که چشمات باز نمیشه تایپ کنی 😂😂😂😂😂

مسپرمت به خدا 😐😂

ای بابا الکی گردو خاک رف دهنم😕😕😕

حوصله ندارم اعصابم خرابه اومدم درد دل كنم فقط😐😂

مسپرمت به خدا 😐😂

والا 😅😅😅😅😅😅

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
حالم ازشون بهم میخوره بدترازاون مردم ازاز اونایی هستن ک میگن خب خب بگو بگو اه یبار اعتراض کردم خب خب ...

اگه نميخاي برووو بيرون لطفا😐😂

2706