2737
2734
عنوان

تعویض سیم کارت 3gبه 4g

127 بازدید | 4 پست

سلام وقت بخیر

یسوال داشتم دوستان اگه کسی‌میدونه‌‌جواب بده ممنون میشم

امروز تعویض سیم‌کارت‌ به 4g انجام‌دادم

بعد اومدم‌خونه‌ خواهرم گفت‌۱۵‌گیگ‌هدیه داره

الان‌چجوری میتونم هدیم‌فعال کنم؟؟

اصلا نمیدونستم که بخام‌از اونجا بپرسم 

میگن به هرچی‌بخندی سرت میاد..پولللللل خخخخ پپپپول ههههههههه پولللللللللللل هاها 

فعاله خودش

تو مای ایرانسلت ببین

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

ایرانسل نیستم‌همراه‌اولم‌

موجودی‌که‌میزنم‌فقط‌حجم نت خودم‌نشون میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودش فعال هست یه استعلام موجودی شارژبگیر،خودش اسمس میفرسته چقدرنت داری،واسه همراه اول*۱۴۰*۱1#روبفرست

میزنم همینو فقط‌حجم‌نت‌خودم میزنه‌ برا‌همین شک‌کردم