2733
2739
عنوان

التهاب لثه کودک ۳ ساله😔

4121 بازدید | 7 پست

خانما تروخدا اگه میدونید راهنمایی کنید لثه های پسرم بدجور سرخ شده و باد کرده هیچی نمیتونه بخوره امروز اینجوری شده سه روزه تب داره زیاد بردمش دکتر سرم بستن تا استامینوفن بره تو رگاش و تب ۴۰ درجش پایین بیاد ..امروزم ک ۳۷.۸هست تبش لثشم ک اینجوری ...غذا ک نمیخوره داروهاشم با جنگ و دعوا میدیم...چیکار کنم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرید پیش مختصص دندانپزشک بیماری های دهان و دندان یا متخصص دندانپزشکی اطفال 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2731
اخه دکتر هم فقط چرک خشک کن و استامینوفن قوی داده...با همون سرمی ک روز اول بست....الان لثه هاش نمیدون ...

سلام عزیزم ببخشیدپسرمن 2سال و6ماهشه چن روزپیش تب کردبردمش دکترگفت لوزه هاش عفونت کرده براش بروفن با پنی سیلین نوشت  تبش خوب شده ولی تمام لثه هاش متورم وقرمزشده وآفت زده روزبونش اصن غذانمیخوره همش میگه دهنم دردمیکنه چن روزکارم شده گریه شماچه پمادی زدین خوب شد؟چن روزطول میکشه تاخوب باشه؟

تو رو بخدا کمکم کنین ، بچه منم اینطوری شده جگرم کبابه

انشاالله زودی خوب شه من امروزازاول بردمش دکترگفت قرمزی لثه هاش ازعفونته چون پسرم لوزه هاش عفونت کرده بودزدبه لثه هاش..آفت هم بخاطرتبش بود..براش یه قطره گیاهی بایه پمادبراش نوشت منم دارم استفاده میکنم .بچتون میتونه غذابخوره؟

2738